Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg így átveri a blizzard...

Tényleg így átveri a blizzard az embereket a diablo 3-al? Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

ez az emberke elég szépen elmondja http://www.youtube.com/watch?v=S_A3ftuGqCc nem tudom így van-e de ha igen akkor a sok gyökér miért védi ennyire elszántan blizzardot? ezentúl mirt szar még a diablo 3? http://www.youtube.com/watch?v=cf2_Abg3ZLo nagyon jó kis érvek komolyan... és tényleg nem volt semmi értelme h megcsinálták ezt a játékot


Akik védik a blizzardot azok kérem próbáljanak emberi hangnemben hozzászólni, ha nem megy neki ne tegye!



2012. júl. 6. 01:21
 1/10 Chello válasza:

Abllffloooo khh gdblooo eeessshhh


Na szoval:


Minnya megnezem miket linkeltel be, de elobb..


Az Sc2 es a dio 3 kozul az Sc2 koreaban nemzeti sport.

Valoszinuleg megallapitottak az eladasi statisztikakbol, hogy abba erdemes idot es munkat fektetni mig a dio 3 -ba csak minimalisan.


Az eredmeny tekinteteben legalabbis a grafika es jatekmenet Sc2 nel a korabbi jatek folytatasos masolata.

dio 3 nal viszont azt lehet latni, hogy a nagy hatasfokkal kialakitott fuggoseg emleke a 2 bol sokkal inkabb huzta a playereket mint maga a jatek valodi mivolta.


Ha jobban megnezed a dio3 olyan mint egy joban sikerult p3 ideje beli szogletes 3D grafika.

En pl. ezert sem szeretem a 3D jatekokat, nagyon keveset tudnak hibatlarnul grafikazni, voltakeppen mind ocsmanyak meeg.

Nagyon szepek viszont a prespektiv szogbol nezett es a 2D alapot forgato 3D-s grafikak, es ha megnezed a prespektivek mindig sikeresek.

2012. júl. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Chello válasza:

Es te ebben mit tartasz atveresnek?


Van egy jatekod, jatszol.

Jol megvan csinalva, nem szarik be hibatlan a grafikaja,

(Megjegyzem ilyen maig sincsen masik)

Eligazodhato a jatekmenete.

Kell egy harmadik resz csinalni, de ideje lenne felfedni, hogy valojaban a szoftvergyartonak is idorol idore bevetelekre van szuksege ehez pedig immaron adva van egy rakas kovetolodzo jatekos akik (es ezt magam is lattam sajnos) egyre hulyebbek.

Pl. neki kell eni de nem tudja valojaban mi is az, azt sem tudja mit er de neki kell istert. Es jatszik, sok van belole es hajlando fizetni. Nem kell neki ujat hozni azt sem tudja eddig mi volt. Viszont egyszeru kell mint amilyen a felfogasa.


Masreszt egy projekt eg ido utan elerheti azt a meretet amikor egyetlen palya annyi elkeszitesi munkat igenyel, hogy azt mar kulon el kell adni.

(Jo mondjuk ez meeg nem tart ott)


Es egy jo asztalos sem mondja azt, hogy csak azert ne fizessek ki neki a kovetkezo butort, mert o mar jajj de mennyire meggazdagodott a sikereibol.

Meg fogja lovagolni az iment emlitett zombik hullamat es elad nekik.

Akarmennyire nem tunt fel a 2 ben is kb. 10% volt az aki ertette es kedvelte ezt a jatekot a tobbit a fun es a marketing huzta bele.

2012. júl. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Belekezdtem, aztán meguntam a youtube nézést. Azért erős érvek lehetnek ami az értékelők 75%-a szerint kalap sz*r. Ilyen rossz értékelést kevés videón láttam mint a másodiknál :)


Nézzük csak. Miért is csinálták meg? Tán mert volt rá igény. Az első 1-2 nap eladása alapján elég nagy igény. Esetleg ha kiemelnéd hogy miért szar szerinted, akkro lenne mit értékelni. Eddig ami idegesítő volt:

- az első 1-2 hét belépési problémái

- digitális verzióhoz nincs guest pass de euroban számolják el (dollár árban volt kb a dobozos előrendelt, vagy Amerikában vett)


Amit a rinyagépek írogatnak néha:

állítás: véleményem

- gyenge a drop: nem gyenge. max infernon kell Ah-zni, alatta egy fogpiszkálóval is végig lehet majdnem menni

- Nehéz az inferno: azért van :D. Egyébként is gyengítettek rajta, hogy a casual gamerek se legyenek frusztráltak (+legyen értelme gyűjtögetni).

- Inferno csak RMAH-ban vásárolt cuccokkal teljesíthető. A blizz lenyúlja a pénzünket: egy fillért nem költöttem. Többet üzleteltem mint találtam in game goldot + a játék ára már visszajött pár lusta pénzes gyerektől :D. Az infernora a karakter annyival is felszerelhető amit addig találsz (450k gold budget barb build pl)

- A játék unalmassá válik és nagy csalódás. Gimmi dö moní bekk!: kacc-kac. 2-400 órák után ilyeneket írnak egyesek :D

2012. júl. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

az időről időre történő bevételt megoldják szerintem WOW függőkkel (nem mintha az becsületes bevétel lenne) és attól, hogy valakinek szüksége van bevételre az még nem jogosítja fel a lopásra nekem is szükségem van bevételre mégsem megyek el lopni... az asztalos példáddal csak az a baj hogy ha az asztalostól megveszel valamit az nem kér folyamatosan a székért pénzt mert miután megvetted ráültél ha pedig valami baj van a székkel jön és kijavítja a blizzard meg nagyából az ember fejére sz*rik


a másik amit nem értek miért próbálod úgy beállítani ezeket a másolásokat mintha pozitív lenne? ez az emberek átverése és lehúzása! ugyan azt megcsinálni és eladni mint mondtad ez egyáltalán nem pozitív ez mocskos lopás


a pályák meg maguktól generálódnak ha jól tudom úgyhogy nehezen tudom azt elképzelni "hogy egyetlen palya annyi elkeszitesi munkat igenyel, hogy azt mar kulon el kell adni."


egy ilyen "pályát" nem láttam egy játékukban sem amit így eltudtak volna adni ez nem a mittom én skyrim h az összes helyszínt barlangot kastélyt várost várat a tervezők aprólékosan saját kezűleg csináltak nem ugye véletlenszerűen lett generálva eezz egyáltalán nem igaz amit írsz a blizzardra pláne nem....

2012. júl. 6. 19:23
 5/10 A kérdező kommentje:

az értékelést gondolom a blizzard rajongótárbornak köszönhető de a palinak ettől függetlenül szerintem nagyon is igaza van minek csinálni egy olyan játékot újra aminek a története kifújt a diablo kettőben kinyírtad az összes démont nincs semmi olyan vég mint az első részben... nem tudom mennyire szoktál olvasni de az irodalomban az ilyen eseteteket tipikus az olvasó hülyének és bolondnak nézésének szokták titulálni...engem tulajdonképpen ez zavar a legjobban


ezeken a hibákon túl van még rengeteg szerver hiba akit ha be is enged a szerver ennek ellenére vagy karaktert nem lehet csinálni vagy el se lehet indítani a játékot azt meg nem hiszem, hogy a pont a pénzes emberek rinyálnának és követelnék vissza a pénzüket... továbbá más játékot gyártó cégeknél mégis miért nem lehet ilyet hallani hogy add vissza a pénzem? furcsa nem? vagy szerinted mindenki hülye csak a blizzard nem? azt meg honnan tudod h ki mennyi óra után kéri vissza a pénzét? ha valaki nagy játékos nagy kocka nagy blizzard fun akkor már eleve nem kéri vissza a pénzt a játékért és megvesz minden gügye kis szobrocskát könyvet meg mittom én miket szoktak árulni ilyenkor nem találod furcsának, hogy ennek ellenére visszakérik a pénzüket?

2012. júl. 6. 19:52
 6/10 A kérdező kommentje:

rajongó xD nagy arc a gyerek


http://www.youtube.com/watch?v=DDYjljdje-g

2012. júl. 6. 20:08
 7/10 A kérdező kommentje:
olyan mint Cartman xDD
2012. júl. 6. 20:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Hm. Amúgy neked megvan a játék, volt alkalmad esetleg INGYEN kipróbálni a startert vagy csak úgy sokadkézből hallottál valamit és most már tudod, hogy a Blizz maga a Gonosz és elszedi a kisnyugdíjasok pénzét és lelöki a lépcsön őket, a kisgyerekekre meg rámosolyog és ellopja a nyalókájukat?

Az se lenne utolsó ha esetleg leírnád mik voltak az érvek. Egyrészt nem tökéletes az angoltudásom, másrészt mikor megláttam hogy csak dumál és még menyni van hátra tekertem is bele hátha jobb lesz, aztán zártam az ablakot.

Ki lopott kitöl és hogyan?

Szerverhibák első napokban (vagy 1-2 hlten) voltak. Megjelenés után sokáig nem lehetett kapni, mert mindenhonnan megvették a játékot. Akinek nem tetszett az simán eladhatta eredeti áron (bnet accal együtt persze ami ha sok játék van rajta akkor neccesebb). Emellett aki akarta ingyen is kipróbálhatta bétában, vagy megszerezve a startert egy guest pass felhasználásával. A játék folyamatos netkapcsolatot igényel és ezt nem is titkolták. Hogy mit veszel/kapsz a pénzedért és mire jogosít fel azt gondolom az EULA tartalmazta. Gondolom ha megvetted és felraktad és nem csak a levegőbe kritizálsz alapok nélkül akkor elolvastad és jóváhagytad a telepítéskor.


összegezve: nem zsákbamacskát vettél és ha nem tetszett akkor simán eladhattad veszteség nélkül a játékot, hacsak nem vagy balfék.



hm.. amúgy tényleg. Mi van a videóban? Már majdnem rászántam magam, de ennyit nem vagyok hajlandó végighallgatni :D Valami dereng, de most kitől akart venni és ki nem tudta a játékot megadni neki? Ez nem teljesen világos. Csak mert ha a bolt, akkor miért a Blizz lenne a szemét? Magyarországon is volt azt hiszem olyan, hogy egyik bolt azt írta a kedves gyűjtői kiadás előrendelőinek hogy sajna elfogyott és nem is lesz belőle, aztán pár nap múlva sokkal drágábban mégis lehetett onnan venni, de ez nem a játékfejlesztő/kiadó hibája...

2012. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Chello válasza:

Ja ezeken, hogy nincs a tortenetnek folytatasa meg sem akadtam, mert ugye azt mar a keszites bejelentese ota tudtuk, hogy nem lesz. Amikor azt kommunikaltaak, hogy

"Tobb diablo resz nem lesz.. megvannak a terveink a diablo univerzum utan is"

marmint a harom utan nem lesz semi.


A szovegeket akarmennyire figyeltem nem tudtam kivenni mit akar mondani ami erdemleges es teleg hu de nagy rajoves lenne.

Picit ujrahallgattam az elsot hatha vmi elkerulte a figylmemet, de nem mert tulajdonkeppen ugyanezt teszi

(mar megszoktam) sok paraszt kisboltos is.

Varja a hulyet..es jonni fog, mert szeretne valamit.

Megkapja, akkor is ha csak egy resz penze van, de..

ugyanolyan udvariasan el fogjaak adni neki a szart ami annyit er amennyit fizetett.

Namost esetunkben a szoftvernek ugye egy reszet is el lehet adni es ha akarsz meeg

(mert jo fuggo lettel a 2 tol)

akkor vehetsz.

En azt sem tudom elkepzelni, miert fizet valki a war 3 szeron havonta.

Mert van neki mibol es leszarja.


Ezt az ausztralos dolgot sem ertem, mondjuk en nem kovettem, hogy mikkel lehetett meeg akadekoskodni

(amiert nem jatszhatsz a penzedert)


Egyebkent a torchlightot ugy mondta nekem valaki, kiprobaltam.

Nem rossz, de nem is kot le sokaig. (ez ellen volt a 2 ben az hogy hozza szoktattak a jatekosokat ahoz, hogy bar most nem esett semi, de menj megegyet es megkapod az eselyt megint arra, hogy essen.) Volttakeppen ez okozza a fuggoseget.

Szoval a torcslight es a dio 3 utubozasaim kozott kb. az elso 3 percben az volt az erzesem h a tlight volt a fejlesztoi teszt a dio 3 -ra.

Konkretan ra lehetne tenni a dio 3 feliratot es bele tenni a hoskaraktereket azt jo is.


Nagyjabol ugy rinyalt az elso videon mint a kisgyerek aki rajott a trukkre amit elore nem ertett meg es most nagy hangon masoknak is elmondja teletuzdelve ilynekkel, hogy

"a nagy buborek" (uzleti felfuttatasos bloff) meg hasonlo hangulatkelto elemekkel.



De ezt konkretan vartam, csak en ugy, hogy esetleg amikor rajonnek, hogy szar akkor kicsit ujraeled meeg a 2-es szero ami abban a pillanatban abbahagyta nalunk utolso rugasait, hogy megjelenesi ora elotti este meg lehetett szerezni online a jatekot.


Nembaj voltakeppen en sem sokat voltam mar fent.


Csak azert nezem le oket es nem veletlenul irtam az enis esetet jol korulvonalazo peldanak, mert kb 1 evig nyomattak a probaverziokat es a kulonbozo kinek mi lenne az otlete nagytanacsot.


Majd kilyukadtak ott, hogy a blizzard a javaslatok tobbseget megtagadta. Mar ez is mutat valami jovokepet.


Egy ideig en sem ertettem miert nem visznek valami erdekeset a jatekba, de aztan lattam a kismillio egyedi modot es megertem, ha ugy latjak folosleges a blizznek szinesitenie az alapjatekon voltakeppen ugyis megteszi valaki.


Csak azt sajnalom, hogy mint a honositasokhoz ugy a modokhoz sincs egy tokeletesen kompatibilis felulet amiben csak a valtoztatasokat kellene megirni es mukodne az eredeti gyartoi stabilitassal.

Pl. honositashoz egy megegyezeses fajta szovegfile-t kene alakalmazni minden gyartonak, bennuk minden szoveggel az utolso betuig ami a jatekban van.


En pl. raneztem utubon a dio 3 fejlesztes alatt elergeto in game reszekre es undorito warcraft 3 mozgasu alakokat lattam lassu jatekmenettel es semmi olyan erzesem nem tamadt, hogy akarom.



Emellett, ha mindenert fizettetni akarsz mondjuk pl. a szolgaltatasokat is kulon adod el akkor meg is kll vedened azokat.

En egy ideje mar azon csodalkozok, hogy "miert nem?" megy fel minden jatekgyarto a sajat szerverere olyan suru frissitesekkel szorva a szerot, hogy azt mar ne erje meg mindig lecrackelni.


Mindazonaltal az Elso resz tortenete erdemben annyira nem valtozott, hogy en pl. csak evekkel a megjelenese utan voltam hajlando jatszani a 2t es igazabol a runok nelkul nem tobb mint 1-2 napos elfoglaltsaag a story.

Meg akartam venni a 3at de munkat kell valtanom, igy en ezeket tudom egyenlore rola plusz azt, hogy meeg demo modban sem sikerult ingyen kiprobalnom, mert amennyire tudom azt mar lezartak.


Szerintem az a 12e forint ne sok erte amennyi minden kell ahoz, hogy letezhessen meeg akkor sem ha szar.

De emlekezzetek vissza, hogy a 2 nel nem volt olyan szolgaltatas amiert lehetett volna panaszkodni ugy mint

"most akkor minek fizettem" viszont eleg nagy szar volt 1.10 alatt konkretan ugy ahogy volt.

Es tulajdonkeppen ugyanugy regionalis szerverbeleptetes volt ervenyben.


Mondom ez roviden csupan az, hogy a WAR 3 fenttartasa es a sikeres bevetelt hozo SC2 mellett egyszeruen nem erte meg hirtelen tobbet hozni ki a dio 3 bol vagy talan soha nem is lesz jobb.

2012. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó, van egy olyan érzésem te összekevered a Warcraft 3 at és a WoW ot. Ha nem akkor sry.


Kérdező. Nem kötelező Diablozni! Mellesleg az, hogy random generálós a pálya az azért jó mert nem fogod tudni kívüről a pályát. A Blizzard az utóbbi időben szerintem is eltunyult. Jó lenne, ha valami előfizetőivisszaesés lenne náluk és belehúznának.

Dio 3 védelmére szóljon, hogy anno mikor a WoW ot kiadták frissen, az is tele volt bug-al. pl: Booty Bay-ből a hegyekbe vitt a hajó. Eredeti szerveren! Olvastam fórumot, és volt aki azt írta, hogy d2 a kieg után lett nagy játék.

A story meg szerintem elfogadható. 2 végén voltak megválaszolatlan kérdések... Szóval 2 vel nem ért véget a story.

A sok síró ember pedig azért sír mert a RMAH val korlátozták a jááték Inferno szintjét, hogy legyen kihívás, és ritka drop. Erre noobok sírnak, hogy nem tudnak játszani. Blizz pedig javítja, gyengíti a játékot nekik.

Azt elismerem, hogy Blizz régen jobb volt (mellesleg a torchlightot a régi diablo készítői csinálták.)

De kérdező, légyszíves húzz el a jó büdös***-ba és ne Diablozz ha bajod van vele mer elegem van az ilyen rinyáló kis pö***-ökből akiknek csak baja van vele. A játék félkész, javítják. Tessék elfogadni!

2012. júl. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!