Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalt embereket kérdeznék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt embereket kérdeznék! Hogy tudnék vonzalmat kelteni egy lányban és kialakítani vele egy komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A lánynak tudtommal most volt egy laza kapcsolata ami kb 1-2 hétig tartott.

Én ennél jóval többet szeretnék tőle. Nagyon oda vagyok érte, de úgy vettem észre hogy nem igazán érdeklem.


Most hogy szakított a barátjával, lehet h csalódott a fiúkban. Állítólag az előző barátja csúnyán elbánt vele. Mit csináljak hogy rájöjjön hogy én másmilyen vagyok mint az eddigiek?


Randira nem valószínű hogy eljönne velem de valahogy kellene vele beszélnem.


A lányról annyit hogy kicsit visszahúzódó, nem beképzelt, nem partyarc, tehát másmilyen mint a tipikus 18 éves lányok.


Mit csináljak és mit ne?


2011. nov. 13. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát most erről könyvet lehetne írni. De olyan hülyeség arról beszélni, hogy hogyan kell élni. Tapasztalni kell, érezni, nem pedig gondolkozni, főleg nem az életről, mert csak gátol az élésben.

Add önmagad, ne színészkedj és ennyi. Próbálj meg ismerkedni vele, hívd el találkozóra, (ne randinak nevezd, még ha az is)

2011. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Randira nem valószínű hogy eljönne velem de valahogy kellene vele beszélnem." Mert?
2011. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért mert ha nem beszélek vele akkor hogy van arra esély hogy megkedvel vagy esetleg belémszeret?
2011. nov. 14. 17:50
 4/4 tárámmtirámm válasza:
Légy vele kedves, de ne feltűnően, légy elbűvölő, nyűgözd le a tudásoddal és a tehetségeddel, próbálj meg vele szemezni, flörtölni, ha alkalom adódik rá. Szemtől szembe ne menj oda, az nem jön be a lányoknál, nyomasztja őket, ha egy olyan fiú közeledik, aki iránt ők nem éreznek vonzalmat. Ha sikerül lenyűgöznöd, akkor már oda mehetsz. Beszélgetni, beszélgethetsz vele, nem arról, hogy találkoznátok-e, meg, hogy neked mennyire tetszik, hanem bármiről, ha jó beszélgető partner vagy, szinte már nyert ügyed van, de nagyon figyelj arra, hogy ne kerül át véglegesen a barát zónába és sose zaklasd a beszélgetéseiddel, ha ő nem akar, figyelj az apró jelekre, amiket küld, a testbeszéd iszonyat fontos.
2011. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!