Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki a kedvenc karaktered a...

Balogzsolt1 kérdése:

Ki a kedvenc karaktered a Mass Effect 2-ben?

Figyelt kérdés

TOP 5 DLC együtt persze

1.Kasumi

2.Légió

3.Grunt

4.Miranda

5.Jacob


2012. júl. 7. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés, mert sose rangsoroltam őket, maximum fejben osztottam két csoportra. Nem is tudnék kedvencet választani asszem.

Mindenesetre Garrus-t, Talit, Legiont, Thane-t, Mordint, meg persze Liara-t (LotSB miatt beletartozik az ME2 kategóriába, de igazából ME1-3 miatt is írom) például csípem, Jacobot, Gruntot, Samara-t már nem annyira, mert vagy semmi érdekes nincs bennük: Jacob (minden előítélet nélkül) egy egyszerű "random néger", aki szvsz csak úgy van, Grunt meg a random "kemény krogan", akire szintén érvényes az előbbi. Jó, lehet van bennük valamennyi egyéniség, de nem elég ahhoz, hogy az ME más karakterei mellet kedveljem őket. Samara-t pedig nem is tudom miért nem kedvelem, egyszerűen csak nem :D A nem említettek többé-kevésbé az első csoportba tartoznak.

Remélem nem gond, hogy hozzáfűztem egy kis magyarázatot :D

2012. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem baj köszi a választ Grunt meg Jacob nekem szimpatikus ahogy láthatod listába.De Samarával ugyan az-az érzésem

De nálam egyértelmű hogy Kasumi meg Légió a legjobbak kár hogy nem úgy folytattam volna akivel én akarom Mass Effect 3-ban Tali maradt de én utáltam felmérgelt mindig,Garrus pedig nem szimpatikus talán Ascley és Kaidanak valamennyire örülök meg talán Liarának

2012. júl. 7. 16:46
 3/4 anonim válasza:

Legion, Thane, Kasumi, Miranda, Javik. Őket szerettem.


Persze a többi is nagyon jól ki van találva. Csakhát néhányon látszik, hogy csak befoltozársa kellettek.

Wrex helyett kellett egy bengabérnigger, így lett Grunt.

Jacob meg csak azért, hogy nehogy rasszizmussal vádolják a Bioware készítőit....

2012. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mordin, örök kedvencem =)
2014. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!