Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játék tetszett nektek...

Melyik játék tetszett nektek eddig legjobban amit valaha játszottatok?

Figyelt kérdés
lehet akár milyen! a nevüket és a játék fajtáját is leírhatjátok(milyen stílus)!
2009. júl. 11. 00:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
folytasd nyugodtan! :D
2009. júl. 14. 00:38
 12/13 anonim ***** válasza:

:D Jól van...akkor folytatom :D De először is le szeretném szögezni, hogy a legjobb játék amivel eddig játszottam, szóval amit a legjobban imádok az a Tomb Raider, amit már írtam is. Ennek ellenére, sok kis játék akadt már az utamba. Játszottam már a Sims-el is (1,2) és a Sims alkotói által megalkotott Spore nevezetű játékkal is, mindkettő aranyos játék, csak időigényes és a türelem sem elhanyagolható... :D

GTA Vice City az egyik kedvencem még... tudom vannak jobbak, grafikailag meg minden szempontból, de én itt leragadtam :)....Nagyon szeretem :D

Mivel szeretem a szép helyeket, színeket, effekteket ezért nagyon sokat játszottam még a Brawe Dwarves-el és annak a második részével is...

A kezembe akardt már a Roller Coaster Simulator is...

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de majd folytatom :D


Egy Tomb Raider-es lány...

2009. júl. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
az összes valve játék,left4dead,dod:s,CSS,stb...,red orchestra ostfron,mesterlövész,
2009. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!