Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell telepíteni a...

Hogyan kell telepíteni a Catalysmos molten wowot? Minegy, hogy melyik meghajtóra? Legyszi részletesen írjátok le! Vista ultimatem van.

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felpatcheled arra a patchre amelyiken van a szerver , átirod a realmot és jáccol.
2012. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jobban jársz ha a no install (nincs telepítés, letöltöd, realmlist átirás és játszol) töltöd le:


http://thepiratebayPOMTse/torrent/7005814/World_of_Warcraft__Cataclysm


Ezt letöltöd (uTorrent-el) azután: Bemész oda ahova letöltötted, majd azon belül Data mappa, azon belül enGB mappa, és azon belül lesz a realmlist.wtf ezt megnyitod jegyzettömbel (társítod), majd kitörlöd az összes szöveget ami benne van majd beirod ezt:


set realmlist logon.molten-wow.com


Majd elmented, és a WOW.exe - vel indítod a játékot! Belépsz! (persze előbb regizni kell a molten wow oldalán (www.molten-wow.com), és amikor belépsz a játékba a bejelentkezésnél ne az email cimedet add meg hanem a Felhasználónevedet amit a www.molten-wow.com - on adtál meg...meg persze a jelszavadat belépsz és jáccol... ennyi :D ha kérdésed van irj ide kommentet!

2012. júl. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
http://thepiratebay PONT se/torrent/7005814/World_of_Warcraft__Cataclysm#filelistContainer
2012. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ezzel az a baj,hogy nem hozza be.Rákattintottam az első linkre amit küldtél,nemjött semmi,kijelöltem a másodikat de google-be semmi,beírtam thepiratebay-re és semmi.
2012. júl. 9. 09:58
 5/11 anonim ***** válasza:

a PONT helyére tegyél . ot és bejön ...


Megjegyzés : (-.-")

2012. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezért írtam hogy részletesen mer nagyon balf.sz vagyok!
2012. júl. 9. 11:00
 7/11 A kérdező kommentje:
nemigaz letiltotta eza gyökér vírusírtó:S
2012. júl. 9. 11:11
 8/11 Csiß ***** válasza:
Kapcsold ki a gyökér vírusírtót -.-' (de ha valóban vírus akkor szívhatod is..)
2012. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na megvan,felrakta a progit,elis indult a játék,csak várom az emailt a moltentől.am ezeket a progikat amiket felrakott letörölhetem?mer van ien netes bővítés is meg stb?
2012. júl. 9. 12:27
 10/11 A kérdező kommentje:
Nektek is ilyen lassan küldték ki az emailt??:-S
2012. júl. 9. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!