Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tölthetem le a Crazy...

Honnan tölthetem le a Crazy Taxi-nak azt a verzióját amit pár éve a gabonapelyhekkel együtt adtak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Fú hogy én hogy imádtam azt a játékot! :D Nyomtam a taxit ezerrel, és már úgy ismertem a várost, mint a tenyeremet! :D

Amúgy az a Crazy Taxi 1 demója volt, amit az Origo Szoftverbázisról (LEGÁLIS LETÖLTÉS, mielőtt az oldal egy moderátora leszedné a linket), de én a telepítőnél feladtam, elég gyanúsnak tűnik... Csak kérdőjelek jelennek meg szöveg helyett. Mindenesetre, ha mégiscsak ki akarod próbálni, akkor vidd végig a telepítőt, de aztán szólj hogy mi lett a végeredmény, mert én is szívesen játszanék vele. Ugyanonnan, az Origoról letölthető a Crazy Taxi 3 demója is, annál nem volt gond, de az nem jön be :( Az original a best.

2012. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A linket lefelejtettem, bocsi :D ^^


[link]

2012. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Crazy Taxi Sega Dreamcaston az igazi....


Illetve így:


[link]

2014. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!