Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért recések a játékok...

Miért recések a játékok (Forza 2-3, Ultimate Ninja Storm 2) HDMi kábelell Xbox-on?

Figyelt kérdés
Azt mondták a szakemberek vegyek HDMi kábelt az megoldja a gondot , de még mindig recések a játékok ! MiérT ?

2012. júl. 11. 19:44
 1/10 Nagy Pávián válasza:
hogy érted azt h recések?
2012. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szemeddel van baj.
2012. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tv milyen? Egyébként vga kábellel a legszebb a kép, nem hdmi-vel.
2012. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ugy értem, hogy mint PC-n amikro nincs bekapcsolva az Anti-Alasign vagy mi ! Akárhogy állíthatom a HDMi felbontását recések ... Mindenki azt mondta eddig hogy a HDMi jobb mint a VGA , most meg megveszem ezt erre meg kiderül hogy az a jobbb ?!?! Mi folyik ittt gyöngyösön ? xD
2012. júl. 11. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel konzolokon általában nincs élsimítás.
2012. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó , de sógoromoknak is Full HD LG TV-je van , és neki nem recések a játékok ! Mit csináljak ? :( :(
2012. júl. 11. 21:02
 7/10 A kérdező kommentje:

Képek :

[link]


[link]

2012. júl. 11. 21:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Tv függő is. De én értem mire gondolsz, két boxom van itthon, az egyik vga-val, a másik hdmi-vel. Az a gond, hogy a jelenlegi generáció nem 1080p-n fut natívban, csak felskálázva. Így hiába full hd a tv-d, valami bibi lesz a hdmi-vel. A Vga kábel pedig azért jobb, mert ott nem skáláz a kábel, hanem azt adja, amit közvetlenül a gépből kap. Érdemes tehát vga kábellel tolni 1280*768 (vagy valami ilyesmi) felbontással, az a legtutibb, rece mentes, szép. Hdmi kábellel úgy lehet minimalizálni, hogy 720p-re rakod, mert az a natív felbontás amit bír skálázás nélkül.
2012. júl. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te, én most ránéztem a képeidre. Ezt most hogy kell értelmezni? Te így látod, vagy torzít a fényképező azért? Mert ha így látod, akkor itt a kábellel van a gond, ez borzasztó. Csak Microsoft kábelt érdemes venni, ha meg az, vidd vissza.
2012. júl. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Messziről nem ilyen gáz, csak közelről ! De néztem interneten, hogy a Storm 2 alapból ilyen, de ennyire talán nem ... De a telefon is torzit rajta kicsit ! Szóval vegyek egy VGA kábelt ?
2012. júl. 15. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!