Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az mitől van hogz az xboxos...

Az mitől van hogz az xboxos coD Blackops lemez közepen van egy kis töres es nem nagyon akarja bevenni, ezt az xbox tőrte meg vagy mert sokkszor esett le tokban együtt?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Na vajon?
2012. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aakkor is megtirhet ha tokban esik le a padlora? nekem ugye fűggöllegesen vam a box,de bem szeretnem ha tobbi lemez is tőrne,akk meik volt? :D
2012. júl. 12. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:
tedd vízszintesbe , haveromanak 3 fifája ment szét függőleges xboxban....
2012. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség függőlegesen tartani az xboxot. Nem egy ismerősömnek dőlt már el, mondanom sem kell nem lett szép az eredmény.
2012. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én tegnap jártam úgy, hogy kicsit arrébb rendeztem a szobát hogy elférjek és véletlen felborult. szépen belekarcolt a lemezbe. lehet-e valahol vagy valahogy javítani?
2012. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
HÁt polirozni szokták a lemezeket de ez is karctól függ hogy milyen a karc rajta..
2012. dec. 28. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!