Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek melyik tetszik jobban...

Palldominik kérdése:

Nektek melyik tetszik jobban minecraft vagy a wow?

Figyelt kérdés
nekem a wow

2012. júl. 12. 09:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Minecraft mert sokkal több ideig eltudok vele lenni mint a wow-al. És miért? Mert amit akarok azt meg is tehetem.
2012. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Csiß ***** válasza:
Én minecraftot csak youtubeon láttam és hát nem nagyon jött át hogy mi is akar lenni ez a játék :) A wow nekem bejött de nem mondom hogy jobb mert nem ismerem a másik játékot.
2012. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
10:10: Azért nem tudsz ellenni a wow-al mert gondolom te is csak a skilltelen low paladint ismered.:( De ha kezdenél egy rugot vagy papot máris élveznéd.Amúgy ajánlom neked Tauri wow szervert és ha ott huztál 5500+os rugot menj nyugodtan mine craftozni:D
2012. júl. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Wolfenstein2000 ***** válasza:

minecraft

miért? mert ott BÁRMIT megtehetsz. és az újítások csak ezt fokozzák.

wow. hmm... én szerintem annak a játéknak ahol csak fejlődni kell és pénzt szerezni, hogy aztán menőzzél vele semmi értelme sincs.

2012. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Csiß ***** válasza:

"De ha kezdenél egy rugot"


Ez fájt

2012. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:

11:58

Warum?

2012. júl. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudom megmondani, hogy melyik jobb, mert egyik sem. Valamiben jobb az egyik, valamiben a másik. Én többet játszok a minecrafttal, de nem nagyon tudom összehasonlítani a kettõt. Egy MMORPGt és egy ilyen végtelen építõs-felfedezõs-creeperölõs játékot összehasonlítani kb olyan, mint a cirkuszokat és a gumicukrot. Más a kettõ.
2012. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
(Bár a gumicukor jobb)
2012. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy a minecraft mert a vovban öldökölsz meg minden hülyeség a minecraft-ban pedig gondolkodni is kell :)
2012. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Csiß ***** válasza:

@GoldenTuch98


Te játszottál már a "vov"-al? Nekem nagyon az jön le a válaszodból hogy még videót sem láttál a játékról.

2012. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!