Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A ps storeból hogy kell...

Lázár Péter kérdése:

A ps storeból hogy kell vásárolni (pénzért)?

Figyelt kérdés
Bankkártyával??

2012. júl. 12. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Bankkártya

2. Veszel PSN feltöltőkárytát (ez megoldható Paypal-lal, bankkártyával, vagy csak bemész egy bankba és utalsz pénzt).


Ha utóbbit választanád innen vegyél: [link]

Ha nem mersz vadidegennek átutalni, mert félsz hogy lenyúlja a pénzed akkor csak nézz utána neten, mindenki csak jót ír róla (én is már 3 kártyát vettem nála, 2 perccel utalás után már nálam is volt a kód), itt is tőle veheted: [link]

És a PSC nem valami átverős oldal, a legjobb magyar konzolos honlap.

2012. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. júl. 12. 21:47
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha fontba van amit venni szeretnék(bankkártyával)?
2012. júl. 25. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak magyar store-ban tudsz bankkártyával fizetni, de nem értem miért nem jó PSN card-dal, még spórolsz is rajta.
2012. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Letudnád nekem írni részletesen a PSN felöltőkártya működését? Mert akkor inkább veszek felöltőkártyát.
2012. aug. 11. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Amilyen PSN-be regisztráltál olyan kártyát veszel. Belépsz a store-ba ott rámész a redeem codes-ra beírod a kódot és kész, feltölti az adott összeget.

[link]

Innen vedd a kódot az e-mail-ben amiben a kódot küldi le is írja a használatát.

2012. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :))))
2012. aug. 12. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!