Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of warcraft nevü játékka...

World of warcraft nevü játékkal lenne gondom, Tauri szerveren szeretnék játszan, de valamiért nem lép be, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
wowot feltettem 3.3.5 pechen vagyok, mindent ugy csináltam ahogy irták, elindul a játék és ugyan azt irja ki a jobb alsó sarokba mint amit a tauri honlapon a szerverstátusznál, de beirom az accom és csak azt irja ki hogy connection , semmi mást, Realmlistet is átirtam, de wtf fáljbol Txt re váltottam hogy átirhassam, nem tudtam utánna wtf be vissza alakitani, lehet ez a baj??? de észre vettem azt is hogy bár mit irok be Accaountot, hülyeséget, akkor se irja ki hogy nem létező, csak connection, mi lehet a probléma?
2012. júl. 12. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól írtad át a realmlistet?
2012. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. úgy tudod visszacsinálni wtf-be hogy a .txt -t kitörlöd, és beírod a .wtf -et

2. nekem is volt néha, h beírtam jó adatokat és annyit írt ki h "Succes" de nem lépett be. ez azért volt, mert túl sokan vannak fenn és kell kis idő mig betölti

2012. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!