Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Amnesia: Dark Descent vagy...

Az Amnesia: Dark Descent vagy a Slender ijesztőbb/félelmetesebb játék?

Figyelt kérdés
Olyan eberek véleményére vagyok kíváncsi aki már játszott a játékokkal , vagy legalább az egyikkel .
2012. júl. 14. 23:17
 1/10 anonim válasza:
nézz róluk videót youtube-on! és onnan meglátod hogy neked melyik ijjesztőbb, mindenkinek másabb az ízlése ilyen téren is.
2012. júl. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd Pewdie-t. Fogadjunk miatta írtad ki a kérdést :D.
2012. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Slenderről néztem videót. Háááát.... Elég furán néz ki. Amnesia the dark descenttel játszottam sokáig, de nem játszottam végig, mert beleuntam. Nagyon örülök, hogy nem agyatlan lövöldözésből áll az egész, hanem gondolkodni is kell, de sokszor volt olyan, hogy youtube-on kellett megnézni a megoldást, de ott meg sokszor lelőttek egy csomó poént benne, így meg elég lapos volt. Ha van türelmed hozzá, akkor ajánlom az Amnesiát. Persze szigorúan csak este teljes sötétségben, a külvilágtól elzártan szabad vele játszani. Bár nekem nem sikerült félnem egy játéktól, jó úton halad, szerintem.
2012. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amnesia
2012. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem idegesít a Slender befejezése.
2012. júl. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Cloofer ***** válasza:
Slender sokkal ijesztőbb, de Amnesiához is van rengeteg nagyon ijesztő custom story.
2012. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Slander először ijesztő, másodszor már kevésbé, harmadszorra pedig már semennyire. Elég rövid a játék, de így is meghalsz benne párszor az tuti, így ellaposodik. De mondjuk ingyenes, egynek jó.

Az Amnesia pedig sokkal hosszabb, kidolgozottabb, profibb játék.

2012. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A slender man és az amnesia között két különbség van. Az amnesiától borzaszóoan félsz (retegsz) a slender man tól meg beszarsz egyszerüen. Ezt úgy értem hogy a amnesia félelmetesebb de mikor először megjelenik mögtted az a 3 méteres arctalan slender man telerakod a gatyát
2013. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
HOPSZ nem borzaszóan hanem borzasztóan
2013. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha alapból nézzük slender, de amnesia custom storyjaitól is be lehet szarni. az alap történetben csak a börtönös rész ijesztő, a többi nem annyira
2014. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!