Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minden jó játék Október-Novemb...

Minden jó játék Október-November környékén jelenik meg. Kinek mi tetszik jobban, miért?

Figyelt kérdés

Tehát itt egy részletest beszélgetést szeretnék, kinek meik tetszik, miért, mennyire,... Az alábbi játékokat az E3 mon bemutatták, vagy október, november környékén, vagy 2013 ban fognak megjelenni. Az alábbi 5 játékot tetszésem sorrendjében írom le. (első ami a legjobban tetszik, utolsó, ami nagyon tetszik, de jobban tetszik nála a többi.)


1.: Watch Dogs : 2013.

2.: Hitman: Absolution : November 20.

3.: Splinter Cell: Blacklist : 2013. március vhányadika.

4.: Dishonored: Október vhányadika

5.: GTA V: 2013.


Ez az én személyes sorrendem:) Kérlek írjátok le a véleményeteket, meg mindent amit csak akartok...



2012. júl. 17. 19:55
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ja és amit belinkeltél, ott nem megvásárolni lehet, hanem előrendelést leadni rá. Ott van, hogy Pre-order=előrendelés. És a megjelenés is ott van, hogy Release 2012 TBA= azaz nincs pontos dátuma még. Szerintem a nyelvtudásodat elnézve, téged Anglia közelébe sem engednek, nem hogy ott lennél :D:D:
2012. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A GTA V minden bizonnyal 2013 tavaszán fog megjelenni!

Nem tudom hogy a 70% hozzászóló mit szívott, de nem lehet rossz cucc, az egyszer biztos!

2012. aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 1 srác ***** válasza:
én a blacklistet várom :D
2012. szept. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 splintercell válasza:

Splinter Cell: Blacklist

Mert a világ legjobb játéka...legalábbis szerintem

csak sajnos elég rendesen baszakodnak vele!

2013. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Watch Dogs! :D
2013. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!