Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim, kihatással van ez a...

Skyrim, kihatással van ez a további küldetésekre?

Figyelt kérdés

úgy próbálok több szintet lépni,hogy nem küldetést hanem csak simán mászkálok és ölöm a farkasokat banditákat varázslókat akik rámtámadnak meg ilyen más népeket is...ez kihatással lesz a későbbi küldetésekre? mondjuk az az ember nem lesz ott vagy valami?


pl megöltem egy csajt és valami 40bountyt vont le vagy nem tudom(nem emlékszem mit írt ki)



2012. júl. 17. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, énis ígycsináltam az elején mert gyengevoltam, 25ös szintől kezdem a főszálat (Bleak Falls Barrowtól) és nem volt gond. Szerintem a fontosabb személyek csak akkor kerülnek be ha épp küldetés van hozzá (o_O), de nem 100%.
2012. júl. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nincs kihatással de konkrét személyeket ne ölj meg (városi embereket meg ilyenek).

de pl vannak kastélyok amiket megszálltak banditák, vámpírok stb. azokat nyugodtan irthatod mert újra teremnek egy idő után.

2012. júl. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen azokat szoktam :D:D városban nem öltem meg senkit....jöttek szembe ilyen barnább emberek azokat is megöltem..én 4es szintem vittem ki azt a Dragonstone-st....lvl 6os voltam amikor megöltem a sárkányt
2012. júl. 18. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!