Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihatással lenne a párkapcsola...

Kihatással lenne a párkapcsolatodra, vagy a családi kapcsolataidra, ha közülük valaki meglátná hogy itt milyen kérdést teszel fel, vagy miket írsz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert a párom nem számítógépezik, legfeljebb ha én elmondom neki, hogy a kérdésemre mit válaszoltak, lehülyézi a válaszolókat.
2012. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első, a kérdés úgy szólt: ha meglátná :) Erre nem lehet azt válaszolni, hogy nem látja meg :)


Nálunk, ha meglátná a férjem, vagy a többi családtagom, egyik-másik kérdésen kiakadnának, vagy válaszomon, mert leírok esetleg velük kapcsolatos negatív dolgokat.

Másik kérdéseim jól esnének nekik, mert őket dícsérem bennük, illetve válaszokban is.

Néhány kérdésen meglepődnének, mert nem tudják, hogy foglalkoztat az adott téma, vagy épp a véleményemen lepődnének meg, ki ilyen, ki olyan irányba.

Összességében, nem örülnék neki, ha bárki belelátna, mert ez szerintem épp olyan privát szféra, mint pl. a magánlevelezés, vagy egy napló.

2012. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Párkapcsolatom nincs, a családi kapcsolataimról meg nem írok.

2012. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Hihetetlen, hogy nem értik a kérdést :)


3: ha meglátná a párod, akkor hatással lenne-e, ezt szerintem úgy kéne érteni, hogy írtál-e olyan dolgokat a párodról és családodról, amik gázosak vagy épp furák lennének nekik? Oké, nincs párod, de ha a kérdés az, hogy milyen gyakran viszed le a kutyád sétálni, én nem írok a kérdésre kényszeresen választ, hogy: "semmikor, mert nincs kutyám."

:)

2012. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Maximum annyi, hogy a párom látná, mennyire hűség-párti vagyok. Persze ezt tudja ő is, hasonló értékrendünk van, gyakori téma ez köztünk.


Ha valamilyen kérdés foglalkoztat a saját(!) kapcsolatommal, akkor nem idegenektől kérdezem meg. Vagyunk olyan 'jóban', hogy megbeszélhessem vele, bármi adódik.

A kérdések nagy részét felesleges is kiírni: hiába ad pontos helyzetleírást a kérdező, akkor sincs ember a földön, aki teljesen átlátná a dolgokat, kivéve a nagyon kirívó eseteket.


Kétszer kérdeztem itt a gyakorin, mindkét alkalommal a sütés-főzés témakörben.

2012. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem. Pasi gondom nincs, a családomra pedig nagyon ritkán panaszkodom, és akkor is csak valami pitiáner dolog miatt. :)
2012. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De még mennyire!Itt szinte már minden egyes titkom megosztottam egy-egy kérdésnél,amiket bizony jobb,ha nem tudnak.

Nem kell itt egetrengető dolgokra gondolni,de számomra fontos dolgok ezek,nekik pedig igencsak megdöbbentő lenne!

Szóval a válaszom egy határozott igen!

Csak megjegyzem,remélem ilyesmire sosem kerül sor...

2012. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, biztos. Tettem már ki olyan kérdéseket, amiket a családdal nem tudtam megbeszélni, mert nem érdekelte őket a problémám.Mindenki csak a saját dolgával volt elfoglalva, s itt kértem tanácsot.

Biztos meglepődnének,ha meglátnák, s nem örülnének nekik. De ha velük nem tudom megbeszélni, jó kívülállók véleményét kikérni.

2012. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem. Egy kérdést sem tettem fel a családomról. Azokat velük beszélem meg.

Legtöbb kérdést a laptop-ommal kapcsolatban tettem fel, meg a fájós karomról. Semmi személyes.

25/L

2012. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Írtam már ki párkapcsolati jellegű kérdést, de azt előbb-utóbb a párommal is megbeszéltem, mert mégiscsak az a célravezetőbb (bár írtak a válaszadók hasznos meglátásokat, amivel segítettek jobban látni a problémát.)
2012. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!