Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megérné megvennem a Skyrim-ot?...

Megérné megvennem a Skyrim-ot? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkodom rajta, hogy esetleg megvenném, a rengeteg GotY jelölés és díj, a jó értékelések. A képek és videók, tetszik a világ, a skandináv hangulat.

Ami visszatart, hogy az Oblivion nem igazán jött be, főleg a könnyen elcseszhető küldetések meg a kissé "üres" világ miatt. Aki játszott mindkettővel mit gondol?



2012. júl. 18. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Jó játék nagyon. De tudod mi jobb ennél? Ha nem megvennéd hanem letöltenéd. Ha mindenképpen eredeti kell legalább Steamről mert 1000-szer olcsóbb főleg hogy most vannak a nagy 75%-os leárazások.
2012. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megvenni akarom, mert semmi kedvem aztán a különböző crack-es patch-ekkel szórakozni, de nincs bankkártyám, úgyhogy sajna a Steam kilőve. :(
2012. júl. 18. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
megéri oblivion gondokat javították,+ adnak térképet :D
2012. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem Oblivion is nagyon tetszett

minden hivtalos kiegészítöjét is kivitem és csak ugy kalandozva is elvoltam vele

persze Skyrim is ugyan ugy tetszik:)

(Morrowind el is sokat elvoltam)

Térkép volt Oblivionhoz is

igaz hogy csak egy nagy szines lap de szép és jó

használni ugyse használnám minek mikoŕ játékban is van

Skyrim hez van nem hivatalos úthálozatos térkép is

valakinek lehet az kel

nekem eredeti jelöletlen is tetszik hisz helyek rajta vanak elég az

2012. júl. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Már mint játékbeli MOD os térképröl meg simáról (eredeti) irtam
2012. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóbban jó játék és még annál is jobb, ha tudsz angolul. Megvenni egy játékot csak akkor éri meg igazán, ha van többjátékos módja is amire ugye felcsatlakozhatsz, de ennél nincs. Szóval, ha húzza a pénz a szebbedet akkor mindenképp megéri.
2012. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!