Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes elkezdeni/megvenni a...

Érdemes elkezdeni/megvenni a Diablo 3 at?

Figyelt kérdés
Az első kettővel nem játszottam történetet nem tudom angolul se tudok.?

2012. júl. 27. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ha meg is venném, max azért hogy pénzt keressek rajta. Ahoz mondjuk napi legalább 2 órát kellene játszani úgyhogy ez is ki esett. A másik meg hogy a gépem se bírná.
2012. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Akkor szerintem nem :S
2012. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hogy keresnél pénzt rajta? :D
2012. júl. 27. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Van benne valami online aukciós ház ahol eladhatod a cuccodat igazi pénzért.
2012. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hack and slashben nem a történet a lényeg, attól függetlenül jó, de hiába a jó történet, több 100x fogsz átmenni ugyanazon a pályán, nem a történet fog téged izgatni.

Nagyon minimális angoltudás kell csak hozzá, Google fordítóból simán kilesheted a tárgyak stat elnevezéseit.

Viszont ha még nem játszottál hack and slash-sel/ Akció RPG-vel, akkor nem ajánlom, előtte vagy próbáld ki a Starter Edition-t, vagy játssz valami hasonló játékkal, Torchlight, Titan Quest...

Sok embernek monoton a játék, mivel a farmolás, állandó ölés a lényeg, sokan úgy vették meg, hogy ez egy sima RPG, aztán csalódtak egy jó nagyot, mielőtt megveszed tájékozódj.


Lehet vele pénzt keresni, de csak rengeteg idő után, 200-300 órát le kell játszanod minimum mire oda jutsz, hogy olyan tárgyakat kapsz amiket eltudsz adni pár euróért. Ehhez kell Authenticator, Paypal számla, és bankszámla, tehát 18 évesnek el kell múlnod, vagy ha szüleid beleegyeznek, akkor úgy...

2012. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!