Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (Eredeti) Sims 3 telepítése...

(Eredeti) Sims 3 telepítése nagyon lassú, ez normális, régebben minthe gyorsabban feltöltötte volna. És néha kiír vmit, hogy érvénytelen állkomány, aztán az ismét-re kattintok, és megy tovább. Most nem arról a gépről netezek, tehát az nem lassítja?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
a telepítése alapból nem nethez kötött.Tehát az nem sokkal lassítana.Persze ha a géped nem túl jó.Nekem fél perc alatt feltelepítette.De szó szerint.Az érvénytelen állományt viszont nem értem.Nekem még nem fordult elő ilyesmi.
2012. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy csak azért írtam kérdőjelet a végére, mert muszály volt. :S Dew régebben nekem is annyi volt, max. 2 perc, de aztán le lett törölve. És sokszor kiadja azt az érvéytelen állomány-t.
2012. aug. 5. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Na most telepíted vagy letöltöd vagy feltöltöd, én már a kérdést sem értem mert ez mind más... Letölteni a netről szokás, az hogy milyen gyors a nettől függ , meg hogy honnan töltöd. A telepítés akkor lassú ha gyenge a géped. Feltöltés... olyat nem kell csinálni.
2012. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó' van na...telepítés xd
2012. aug. 5. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!