Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 fogalmak?

Battlefield 3 fogalmak?

Figyelt kérdés

Szeretnék többet megtudni a játékról, ezért a fogalmakka lis szeretnék tisztában lenni..:)

mint pl.: AA,driver,gunner,infantrys:)


pl ilyenekre gondoltam..:)


Nem kérek lenéző válaszokat, kezdő vagyok! :)



2012. aug. 6. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Driver: vezető, ha pl. egy tankról beszélünk, az a személy, aki mozgatja, és kormányozza a járművet.


Gunner: lövő, vagy tüzelő, ő az, aki a járművön a gépágyút foglalja el, és lő.


[link]


Itt egy kép, bár ez jeep, de jól látszik, hogy a 2 személy közül ki-ki.


Infantrys: gyalogság. Azaz azok a katonák, akik nem ülnek semmilyen járműben, hanem gyalog osztják a halált.


AA: Anti-air rövidítése. Ez egy tankfajta a BF3-ban, az a célja, hogy a légi ellenséges egységeket hatástalanítsa (helikopterek, jetek, satöbbi.) Egyszemélyes jármű, fel van szerelve egy iszonyat erős golyószóróval, ami pillanatok alatt darabokra tud szedni pl. egy helit.

Sajnos a páncélzata elég gyenge.


[link]


Itt egy kép róla.



Hát, a legfontosabb fogalom talán:


Squad: Egy osztag, azt hiszem 4 főből állhat maximum. Van egy vezetője, ez a Squad Leader. Bal alsó sarokban látsz zölddel neveket a játékban, na azok az osztagod tagjai.A leadert, a vezetőt, egy csillaggal jelöli a neve mellett.

A leadert az különbözteti meg a másik 3 tagtól, hogy a Q billentyű megnyomásánál, a sok parancs mellett van neki egy extra utasítása, amivel az osztag tagjait tudja informálni, hogy hova menjenek, mit védjenek meg, stb. Nagyon hasznos kis funkció, de csak akkor, ha a tagok követik a vezető utasításait, illetve, ha a vezető nem ad ki értelmetlen parancsokat, mert ugye 3 katona életével játszik.


Ha valamilyen fogalmat esetleg még nem értesz, írd le nyugodtan.

2012. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget!!:)

és még, hogy lehet utasítást adni?:)

Meg hogy teis bf3-mazol?:)

2012. aug. 6. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:

A Q billentyű lenyomásával lehet, ha hosszan lenyomva tartod, kijön egy ilyen körmenü szerűség. Az egér mozgatásával lehet választani közöttük.


Igen, én is szoktam vele játszani, bár most épp memóriát cserélek a gépbe, de ha kész lesz, akkor még a nyár végét kihasználom egy kis lövöldözésre :D

2012. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Frankó..:) fel veszel, vagy vehetlek ismerősnek ?:)
2012. aug. 6. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha van kedved vegyél fel nyugodtan, Thuloxo a nevem battlelogon.
2012. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!