Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik kiegészítőt válasszam...

Melyik kiegészítőt válasszam először a sims 2 alapjátékhoz? (lent)

Figyelt kérdés
Nem szeretnék netről töltögetni játékokat, 1. mert vírus is lejöhet. 2.mert nem tudom hogy kell crackelni, sokkal könnyebb az eredetit feltelepíteni. :) Nemsokára megrendeljük az alapjátékot, és mindenképpen szeretnék hozzá legalább 1 kieg.-et, aztán persze majd többet is.. És először az állatosat szeretném.. mivel az évszakoshoz szeretném a télapósat is, de akkor az már kettő. És melyiket vegyem az évszakoshoz, a télapós cuccokat, vagy azt a karácsonyi partit? az utóbbiban benne vannak a télapós cuccok is?

2012. aug. 6. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:

karácsonyi partit, egyértelműen. De a házi kedvenc se rossz.

De am' nekem még a vár az üzlet is tetszik. Meg az éjszakák.

2012. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! igen, a vár az üzletes is nagyon jó, barátnőmnek megvan, de nem adja kölcsön.. akkor először az állatosat veszem meg, csak hogy egyszerre nem akarok sok kieg-et ,ert az alapjáték az 5000 körül van.. és aztán megveszem akkor az évszakosat és a karácsonyi partisat.. :)) csak nemtudtam melyik a jobb.. (karácsonyi parti vs. télapós cuccok)
2012. aug. 6. 12:13
 3/10 anonim ***** válasza:
a télapós cuccok és a karácsonyi parti nem ugyanaz?mert ahogy elnézzem a képeket ugyanazok a tárgyak vannak benne és már sok honlapon olvastam kiegészítőket,de mindenhol a télapós cuccokat írták és sose volt mellette,hogy karácsonyi parti...és ha láttam karácsonyi partit kiírva,akkor meg télapós cuccokat nem láttam mellette...
2012. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igaz, ezt én sem tudom. néhány helyen látom a karácsonyi partit, néhány helyen meg nem. viszont a télapós cuccosat szinte mindenhol..
2012. aug. 6. 12:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz szal vedd meg a télapósat,azzal a címmel terjedtebb,de még ha lenne is másfajta nem hiszem hogy a télapós cuccokat letudná győzni sok cucc van benne,de nem csak karácsonyi,hanem halloween is
2012. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen, és a mysims.hu-n olvastam, hogy a karácsonyi parti kiegészítőt kivonták a piacról, mert egybevonták a télapós cuccal. másolom: Megjegyzés: ezt a Party csomagot azóta kivonták a piacról, mivel a tartalmát összevonták a később megjelent Télapós Cuccok-kal! .. akkor mostmár minden vili. :) De azért mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát és tanácsát!:D
2012. aug. 6. 17:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mind megvan, az évszakok a kedvencem meg talán még a jó utat, nagyvárosi élet.
2012. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az meg milyen barátnő aki nem ad kölcsön egy játékot... hm, az nem barátnő, az egy irigy p*csa.
2012. aug. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó neked, hogy mind megvan :) Hát igen.. az ilyen nem barátnő.meg is van a saját kis külön története mért nem adja ide -.-"
2012. aug. 9. 22:33
 10/10 anonim ***** válasza:
az évszakokat ajánlom mindenképp! :) az a legjobb talán az összes közül.
2012. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!