Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a sims 2 alapjáték...

Letöltöttem a sims 2 alapjátékot, és ha letöltök hozzá kiegészítőt, akkor azzal mit csináljak, hogy elinduljon, elég kibontani és telepíteni, vagy valahogy hozzá kell csatolni az alapjátékhoz? Ha az utóbbi, akkor azt hogy kell?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán feltelepíted, először az alapjátékot, majd a kigészítőt. Arra vigyázz, hogy telepítésnél ha nem az általa megadott mappába telepíted (c:\program files...stb), akkor nehogy egy mappát állíts be az alapjátékkal. Ja és utána a kiegészítő "lemezével" fog indulni a játék, ha többet is felraksz, akkor a legkésőbb kiadottéval.
2009. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hogy lehet megoldani, hogy ne kérje a lemezt?
2009. nov. 1. 10:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Amikor el akarom indítani az alapjátékot(nincs kiegészítő),akkor mért írja ki azt, hogy tegyem be az egyetem lemezt? Azt olvastam, hogy le kell tölteni a TSBin mappát, és lecserélni azzal, amit telepítettem. Ezt tényleg így kell csinálni? Ha igen akkor hol tudom letölteni ingyen és regisztráció nélkül?
2009. nov. 1. 10:42
 4/4 anonim válasza:

háát googleba beírod és vhol keresel egyet:D

utána ha megvan, felülírod a Tsbin mappában levővel

2009. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!