Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps3-al kapcsolatos?

Kivi0310 kérdése:

Ps3-al kapcsolatos?

Figyelt kérdés

Egyből 2 kérdéssel kezdeném.

1. Csak 1 ps3 kontrollerem van úgy , hogy szereztem 1 átalakítót szóval ha átjön valaki az a ps2-essel játszik,

ez eddig szép és jó csak van vele valami gond a főmenűben

jól működik mert a jobbra még mindig jobbra a balra még mindig balra stb. csak ha speciál belépnénk egy cooperatívos játékba valami megváltozik a balra az a fel , a le az a balra , a jobbra az a le , a fel az a jobbra csak ez lenne a bajom . ha tudtok valamit amivel ezt ki lehet korrigálni akkoz légyszíves írjatok

2. az a cooperative játék név szerint a resident evil 5 egyszer 1 haverom átjött és nyomtuk a játékot a fent említett hibával együt. nem tudom hogyan csináltuk. csak annyit tudok hogy azóta átjött másik haverom és égtem mint a tábor tűz mert nem tudtam hogyan kell coop-ozni szóval ha valaki tudja a coop beálítását azt megkérem hogy részletesen írja le, lépésről lépésre .



2012. aug. 7. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Helló, nincs RE5 -öm, de szerintem amit írsz, az az hogy invertre van állítva a kontroller (megcseréli az irányokat), a másik haverodnál azért lehetett jó, mert lehet, hogy ő inverten szereti (egyénfüggő). Amúgy a játékbeállításoknál keresd aet az opciót.
2012. aug. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2012. szept. 1. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!