Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hibás 'The Sims 2', de mi a...

Hibás 'The Sims 2', de mi a gond (lent) és, hogy orvosoljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. A 'The Sims 2'-vel játszom, az összes kiegészítő megvan, a 'Nagyvárosi élet' városában vagyok, tegnap letöltöttem jó pár cuccot a játékhoz, bútorokat, ruhákat, hajakat stb. és most nem lehet a falra pakolni, de nem az a legnagyobb baj, hogy dekorálni nem tudok, hanem sem ablakokat, sem ajtókat nem lehet lerakni, és ha lerakok egy autóbejárót furcsa fekete négyzetek jelennek meg rajta, ha pedig emeletet csinálok előfordul, hogy a szőnyeg vagy piros lesz a fehér helyett vagy kifoltosodik, de a lyukas padló is elő-előfordul. Megpróbáltam a 'moveobjects on' csaláskódot, de hiába tudom lerakni az ajtókat és az ablakokat, használhatatlanok, pach-eket is próbáltam, de nem jött be.



2012. aug. 7. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a letöltött cuccok tették tönkre a játékot, azokat töröld és kész.
2012. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!