Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudom a metin2 játékban...

Hogy tudom a metin2 játékban a Hackshieldet le kapcsolni?

Figyelt kérdés
tudom volt már ilyen kérdés de válasz elavult már !

#étitű #attá #manitai #patodáttá
2012. aug. 10. 12:39
 1/10 XenoMorph ***** válasza:
nem lehet.
2012. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet de valahogy meglehet azt oldani hogy a hackshield a hack progikat ne szűrje ki azt tudom nem lehet kikapcsolni de valahogy lehet hackelni hiába van hackshield erre szeretnék választ kapni ezt hogy ?
2012. aug. 10. 14:30
 3/10 XenoMorph ***** válasza:
egy barátomtól hallottam olyat hogy lehetne olyan programot írni ami úgy indítja el a játékot hogy kikerül a hack shieldet. ez nem 100% csak hallottam róla.
2012. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia ha tudsz valami konkrétumot írni kérlek ird le ide vagy privátba !
2012. aug. 11. 08:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Ki lehet nagyon könnyedén.:


Először kell 1 patcher nélküli indító ami leszedi újra a hackshieldet.:

Ezt úgy tudod elérni,h:

Csinálsz 1 sima szöveges dokumentumot!

Abba ezt irod be: Start metin2client.bin

Most arra mész,h mentés másként!A névhez pedig valami.bat (fontos ,h ott legyen a .bat)!


A hackshildet kiiktatni igy lehet:

1. Nyissuk meg a Start menüt,majd válasszuk a futtatás (Run) opciót.


2. Gépeljük be "regedit" (idéző jelek nélkül!),majd nyomjunk ENTERT.


3. Felugró ablakban található bal oldali listából válasszuk ki a "HKEY_LOCAL_MACHINE" lehetőséget.


4. Ha eddig megvan,kövessük a következő útvonalat: SYSTEM->CurrentControlSet->Services->EagleNT


5. Kattintsunk a jobb egérgombbal az "EagleNT" feliratra,majd válasszuk ki az "Engedélyek" (Permissons) menüpontot.


6. A felugró ablakban kattintsunk a "Hozzáadás"(Add),majd az ezt követő ablakban a "Speciális"(Advanced) gombokra.


7. Az így kapott ablakban keressük meg a "Keresés most" (Find now) gombot,majd kattintsunk rá.


8. Az alul megjelenő listában válasszuk ki a "Mindenki" (Everyone) lehetőséget,majd kattintsunk az "OK" gombra.


9. A következő lehetőségnél is kattintsunk az OK gombra.


10. Az így kapott ablakban a "Mindenki engedélyei"(Everyones permissons) felirat alatti listában pipáljuk ki mindkét lehetőségnél a "Megtagadás" négyzeteket.


11. Ha ez megvan,kattintsunk az "Alkalmazás"(Apply), majd az "OK" gombra. Fel fog tenni egy kérdést,erre nyomjunk egy "Igen"(Yes)-t.


Ha mindent jól csináltunk,a hackshield ki van iktatva. Jó szórakozást

2012. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszia a választ ! Egyébként már megoldódott a probléma ! Ugyan ezzel a módszerrel csináltam én is !
2012. aug. 17. 10:51
 7/10 An Ti válasza:
nekem EagleX64 vagy az is jó?
2012. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zoottti válasza:
hack shield bypass programmal és google :D
2015. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 zoottti válasza:
ja és youtube nézelődj, de leginkább google a barátod ;)
2015. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok! nekem nincs eagle Nt nevű mappám.. kerestem de nincs :O win 8.1 64 bit valaki megoldás?
2017. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!