Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy jó ötletem egy kártyaj...

Van egy jó ötletem egy kártyajátékhoz, és hol tudom ezt az ötletet 'eladni' mivel még csak 14 vagyok?

Figyelt kérdés
Remek kis kártyajáték és már megvan az ötlet is és ahol barátok közt játszunk ott eléggé bevált kis játék ez viszont szeretnék belől egy kis pénzt csinálni példáúl hogy a kártyákat ki nyomtassák normál lapokra nem nyomtató papirral kelljen játszani és más is próbálhassa ki a játékomat
2009. júl. 21. 02:32
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
ahoz hogy akár kis pénzt is keress egy trükk nem elég! Kell egy pár ahoz hogy érdekeljen is valakit!
2009. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ööö ez nem trükk hanem egy kidolgozott jól beávlt kártyajáték ami szerintem überelné a mai "minimaxos" játékgyáras ötleteket és szerintem felérne egy Hatalom Kártyái szintre
2009. júl. 23. 01:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem be kell avatnod egy felnőttet, mert 14 évesen nem sok lehetőséged van eladni a találmányod. De jó ötletnek tartom, hogy pénzt akarsz belőle keresni.

Aztán valami játékforgalmazó céget keressetek. Fogalmam sincs, hogy ilyen estben merre kell elindulni! Próbáltam kutatni neked valamit a neten, de azt se tudtam, hogy pontosan mit írjak be a "Google"-be, mert ezt hogy fogalmazod meg?

Szóval, kérj segítséget ez ügyben apukádtól, anyukádtól vagy más felnőtt ismerősödtől!

Remélem, hamarosan játszhatok a kártyajátékoddal!:-)

Sok sikert!

2009. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden kártyajáték dobozán rajta van a forgalmazó és annak e-mail címe...egyszerű megfogsz a játékboltban eg ydoboz kártyát leírod mi a cím és írsz nekik...akár névtelenül...
2009. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!