Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy GTA San Andreas...

Miért nem megy GTA San Andreasban az egér?

Figyelt kérdés
Régebben asztali gépen játszottam, és ott ment rendesen. Aztán felraktam laptopra, de itt nem működik vele az egér. A főmenüben tudom mozgatni, de ha rákattintok valamire nem történik semmi, és játék közben sem tudok fordulni, célozni vele. Akárhogy mozgatom, nem történik semmi. Ha kihúzom az egeret, a touchpaddal sem megy. Az egér minden más játékban működik, és a beállításokban is egérre és billentyűzetre van állítva. A játék eredeti.
2012. aug. 10. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam csak akkor nem működött az egér, ha csalás aktiválása után mentettem. Gondolom neked még annyi időd sem volt a játékban, hogy egyáltalán menteni tudjál. Esetleg próbáld újratelepíteni, másik egeret kölcsönkérni valakitől, hátha azzal menne.
2012. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
gyenge a géped
2012. aug. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Procim core i7 2,8 ghz 4 magos, 1 giga videokártya, 6 giga ram. Szerintem ez elég hogy gtazni tudjak.
2012. aug. 28. 13:36
 4/10 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem, másik egérrel is kipróbáltam, de nem ment. Aztán felraktam a vice cityt is, de ott is ugyanez a probléma.
2012. aug. 30. 12:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez a GTA sorozat hibája, nekem is ez van mindkét játéknál.

Nekem az műdösött SA-nál, hogy játék közben amikor nem működött az egér, kiléptem a menübe ESC-kel, és utána vissza a játékba, néhányszor megcsináltam ezt, és jó volt.


VC-nél Win7-nél a kompatabiltásnál katt képi témák letiltása.

2012. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
2%
1giga videókártya?sosem a memória nagysága számít.Am meg ha ilyen géped lenne nem gta-znál.
2012. szept. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is ez a gondom, utolsó válaszolónak mondanám: miért nem? nekem 3,1gh proci 4 mag, 3,5giga videókártya, 4giga ram, mégis szeretnék GTA-zni
2013. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
töltsétek le a dinput8.dll-t és berakod a gta mappába és menni fog!!
2013. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 eroszka válasza:
Ha még esedékes a probléma, akkor az egér DPI-vel kell játszadozni, mert a játék valamiért nem szereti... Próbáljátok meg levenni legalacsonyabbra, illetve a kompatibilitásnál állítsátok be a következő 2 lehetőséget: Képi témák letiltása, Képernyő méretezésének letiltása nagy DPI-beállítás esetén. Természetesen WIN7-ről beszélek, itt érdemes XP Service Pack 3 üzemmódot is beállítani és rendszergazdaként indítani. Remélem tudtam segíteni.
2015. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki! Nekem ettől működött.


1. Játék közben nyisd meg a feladatkezelőt, keresd meg a "gtasa.exe"-ét majd jobb klikkel kattints arra, hogy "Affinitás beállítása".

2. Ott ki lesz pipálva sok CPU. A lényeg az hogy csak 1-et pipálj ki.

3. Aztán kattints az "OK"-ra és menj vissza a játékba és elvileg működnie kell.

2015. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!