Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom tovább vinni...

Kíváncsi dancsi kérdése:

Miért nem tudom tovább vinni a küldetéseket GTA San Andreas-ban?

Figyelt kérdés
Szóval:Az van,hogy csinálom a küldetéseket,de egyszer csak elérek a Zöld Sabre,az 1. fejezet utolsó küldetéséhez.Akkor amikor az utolsó Ballas-os kocsi is felrobban,tovább marad a piros nyíl felette,és kb. fél perc-1 perc múlva hibát észlel a játék.Mi lehet a baj?
2012. aug. 12. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

1-2 éve egyszer lepörgettem, és nagyjából tudo hogy melyik küldire gondolsz. Iszonyat nehéz az a játék, de nem a nehézsége miatt, hanem azért mert tele van idegesítő bugokkal... nálam pl. amikor egy bandatagnak be kellett volna szálnia mellém, elment és elkezdte püföli az embereket. Erre legközelebb beírtam a kis forgalom kódot, és tádám, nem volt kit püfölnie...

Válasz: próbáld újra még párszor, ha akkor sem javul meg, nem hiszem hogy bármit is kezdhetnél vele...

2012. aug. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hibás a játék vagy szoftveresen rendbe kell hoznod a géped
2012. aug. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!