Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 3 hack kéne nagyon....

JCheezas kérdése:

Fallout 3 hack kéne nagyon. Easyn tolom de most nyomom életemben elsőnek és nehéz! Csak fegyver kéne meg lőszer. Ne hívjatok csalónak csak pár küldire használnám?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 14:01
 1/5 anonim válasza:
2012. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne állva lövöldözz mind a sok marha hanem hidden-ből indítsd a támadást sokkal nagyobb lesz a critical-od és nagyobbat sebez a fegyver.Én úgy nyomom Xbox360-on hogy a legkevesebb lőszer a 44-es abból is 2-3ezer db van a plazmához vagy 13ezer nem kell összevissza lövöldözni.Minden akció elején kell egy mentés és így ki tudod tapasztalni milyen taktika kell hogy ne fogyjon sok lőszered!A játék elején nem muszáj minden konfliktusba belekeveredni ráérsz 12-14 szinttől emberkedni mert addigra már élég erős lehet hozzá a karakter.Addig csak gyűjtögetni spórolni kell a lőszerrel elvégre csak a megmaradt dolgokat tudod összeszedni ami a háború után maradt.Egyébként nekem sosem volt lőszerproblémám.Pl Canterbury common-ban van egy csóka 2-3 naponta van nála 40-50 lőszer el lehet csórni a zsebéből!Előtte megszerezni a 01 Painless-t a Dave múzeum-ból és lesz hozzá egy csomó lőszered!Amíg egyféle csúzlit használsz a többihez gyűlik a lőszered.Ha nem használsz Pl:10mm stukkert a játék elejétől mire meg lesz az űber (Blackwater rifle) lesz hozzá vagy 5-6ezer lőszered.
2012. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első kommentelő már kipróbáltam ezt a trainert de exe-hibát jelez ki amikor elindítanám a hacket.
2012. aug. 18. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam a fegyver nevét nem Blackwater hanem Backwater rifle!
2012. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyomd meg a bal oldali 0 gombot és ird be: tgm nem fognak sebezni és ugy már könyebb lesz elején én is ugy csináltam ;):D
2012. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!