Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb psp játék a...

Melyik a legjobb psp játék a leírásban szereplők közül?

Figyelt kérdés
Gran Turismo, Need for Speed Undercover, Grand Theft Auto Vice City Stories, Grand Theft Auto Chinatown Wars, Medal of Honor Heroes 2, Jackass The Game, Tekken 6, God of War Chains of Olympus, Burnout Legends, Driver 76?
2012. aug. 19. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül talán a God of War Chains of Olympus.Nekem még Medal of Honor Heroes 2 is bejött.A GTA-k talán nem a legjobban sikerültek, akkor inkább már a Driver 76.A többiért nem vagyok tulzottan oda.
2012. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a driver nagyon nem jó...-.- a gta vice city storiest válazd,legalábbis ...gazábol attol is függ te milyen játékot szeretsz de én azt ajánlom
2012. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gtc vice city

tekken 6

god of war


ez a 3 innen töl pedig válassz

(gta china szar)

2012. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Gof of War Ghost of Sparta :)! Ja, hogy nincs a listádban? Nem számít, akkor is. A Chains of Olympus-nál is jobb.
2012. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
God of War
2012. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!