Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3-on szükségessé vált egy...

Seal80 kérdése:

PS3-on szükségessé vált egy vinyó csere. Ezzel kapcsolatban szeretnék hozzáértőket kérdezni. Át tudom e menteni minden eddigi adatomat az új tárhelyre, és ha igen, akkor miként, illetve mekkora a maximális méret, amit lekezel a PS3 slim?

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 12:24
 1/6 anonim válasza:
szia a letöltött fájlokat igen mert ps stire-n letöltöd én nem tudom hogy lehet-e szerintem nem azok a mentések elvesznek , de sztem ne törödj a trófeákkal
2012. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A trófea a legkevesebb. Én úgy tudom, hogy azok a felhasználómhoz tartoznak, így megmaradnak, de engem nem is nagyon érdekelnek. A lényeg az lenne, hogy a letöltött dolgokat megmenthetem e, vagy mindenképp újra le kell töltenem?
2012. aug. 21. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Azokat újra le kell töltened, de ez nem tart sokkal tovább mintha átmásolnád a másik vinyóra.
2012. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt kellene elkerülnöm, mert sok játékom haveroktól van, és nem hinném, hogy kapnék tőlük még egy letöltést. :(
2012. aug. 21. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jó a vinyó rakd be egy számítógéppbe és masőéd át. amúgy 320GB a max. méret
2012. aug. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Utolsó válaszoló: A 320 biztos nem a maximum, mert a haverom rögtön 500-asra cserélte, mikor megvette a gépet.

2012. aug. 22. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!