Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guild Wars 2 acc + letöltés...

Guild Wars 2 acc + letöltés gond (? )

Figyelt kérdés

Hello!


Az a gondom, hogy elővásároltam a GW2-t, kaptam kódot meg minden, viszont mikor regisztrálni akarok 1 új accot, ezt dobja ki:



502 - Web server received an invalid response while acting as a gateway or proxy server.

There is a problem with the page you are looking for, and it cannot be displayed. When the Web server (while acting as a gateway or proxy) contacted the upstream content server, it received an invalid response from the content server.



Nem igazán vágom, mi akar ez lenni, szóval mit tudnék vele kezdeni?

Írtam már a supportnak de még semmit nem válaszoltak, a 3 napos kezdésért meg regelni kell a serialt (ha jól értettem).


TOvábbá a játékot, amit neten elővásároltam, mivel digital edition, elvileg netről tölthetem le, de csak 25-én, a kezdéskor, vagy már most is leszedhetem a gw2 oldaláról?


Előre is köszönöm a segítséget.



ui.: továbbá ha vki meg tudná mondani melyik a healer kaszt a gw2-ben azt megköszönném :) Ahogy a képességfákat nézegettem úgy tűnt a Mesmer az.



2012. aug. 20. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nincs olyan hogy healer, minden kasztnak van sajat heal skillje,

a mesmer inkabb onmagat klonozza az ellenseg megtevesztesere

a jatekot mar most letoltheted, pl ha hamarabb megvedd, mehettel volna betara vagy stress test-re

probalj tobbszor, kulonbozo orakban regisztralni, lehet hogy dolgoznak a web oldal-al, ezert nem elerheto

2012. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

bétára sajna nem tudtam menni mivel az utolsó béta teszt hétvége után pár nappal mentem fel gw2 oldalára.


akkor majd próbálkozom holnap is regelni, hátha sikerül


ment a zöld kis kezecske :)

2012. aug. 20. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!