Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek milyen konzolotok és...

Nektek milyen konzolotok és játéktok volt gyerekkorotokban?

Figyelt kérdés
Nekem egy nemtudom mi volt billentyűzettel (nem számítógép) amibe Nintendo kinézetű kazettát kellett belerakni. Megvolt valami Formula1 féleség, Mario és nem tudom még mi.

#csuki
2012. aug. 21. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
1983-ban kaptunk a tesómmal karácsonyra egy konzolt a kontrollere tekerős volt 2 fajta de ugyanolyan jellegű játék volt egy lasztit vagy golyót kellett egymásnak passzolgatni nem szabadott hagyni hogy ki menjen a pályáról csak föl és lefelé lehetett mozgatni a pálcikákat.Lehetett gyorsítani és csökkenteni a pálcák nagyságát.A gép nevét sajna nem tudom már de azóta konzolozom lassan 30 éve!
2012. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem volt. Egy 120MHz-es Pentium processzoros személyi számítógépem volt, sima asztali. 32MByte RAM volt benne, meg ha jól emlékszem egy 1.2GByte-os winchester. Apám munkahelyén volt céges gép, megvette a vállalattól amikor lecserélték a gépparkot.

Főleg ezt a gépet használtam, de néha elszórakoztam egy régi Amiga-n is (nem nevezném az Amiga-t játékkonzolnak, nem kifejezetten az). A pontos típusára már sajnos nem emlékszem. Volt hozzá egy csomó Floppy, mindenféle mászkálós játékkal. :)

2012. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem volt semmilyen konzolom, egy régi gépet használtam még DOS-os játékokkal. Még máig a kedvencem a Raptor című játék :)
2012. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sárgakazis nintendo


plz help kitalálni mi volt ez(bár lehet 1 nagy f@szságot irok mert nagyon gyerek voltam) vmi olyan volt mint 1 (zene)kazettás magnó abba tettük a kazettákat és play xD

2012. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Atari2600

NES

SNES

PS1

PS2

PS3


És szerintem itt be is fejeztem,nem fogok venni PS4-et meg semmilyen új konzolt mert egyszerűen nem éri meg,annyira sz*r játékok jönnek ki mostanában,tisztelet a kivételnek


De játszottam még N64-el és Xbox360-al továbbá kipróbáltam még egy DC emulátort is

2012. aug. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és még egy játék volt, valami betűs. Így tanultam meg írni-olvasni.
2012. aug. 22. 11:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Desirous én is szeretem a DOS-os játékokat. Emulátort töltöttem. És játékot mellé. és LECCPLÉJ BICSIZ
2012. aug. 22. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!