Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft 3.3.5...

World of Warcraft 3.3.5 pechen játszom belépek karakteremmel és egyböl wow error miért van ez?

Figyelt kérdés
World of Warcraft nevü játékkal játszom Tauri szerveren, sose volt még wow erroral gondom régebben is kaptam de hónapban 1 x ha előjött, De most Sokszor előjön van ugy hogy az adott characterrel be se enged lépni bejoinolok és egyböl wow error. Próbáltam mindent Bugjavitás viussza kezdőre.. De ott is csinálja ugyen ezt. WTF mappa tartalmát töröltem, stb.. De még mindig csinálja. Foggalmam sincs mi lehet a hiba, Win7 et használok, gondoltam erre is, de Notin meg megy a wow hibátlanul, ugyan az a wowo, ugyan az a win 7 , és ott meg megy Asztali gépen meg nem:S egy darabig ment ott is de mostmár szinte mindig előjön a wowerror. Néztem fórumokat valaki hardwer problémát irt, Nem hiszem hogy az lenne mert ez a gép 2 hónapja lett összerakatva ujjonan, szóval az is kizárva, Valaki adna nekem öteletet, vagy valami tippet. hogy mi miért van? "world of warcraft retail müködése leállt" Van mikor kilép kidobja a wow errort és ezt kezdi el javitani a gép vagy nem tudom de ezt is irja.. Köszönöm
2012. aug. 22. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki az addonokat, lehet, hogy azok közül szarakodik valamelyik. Jobb ötlet híján a legjobb, ha letörlöd és újrarakod a WoW-ot.
2012. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Addonokat is kiszedtem már.. és ugyis, Ujra telepítés lessz, csak az a baj hogy sokáig tart:S
2012. aug. 22. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!