Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Darksiders II-ben hogy lehet...

Darksiders II-ben hogy lehet ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Amikor Samael-el harcoltam a végén amikor az élete elfogyott bejött egy video és valahogy abbamardt, vagy nemtom, de valamiért beleesett a karakterem a lávába, és újraéledt és nem történt semmi, sehol nincs Samael. Hiába lépek ki a főmenübe mindig újrakezdi a videót, ha vége van akkor ugyanott vagyok, de megint sehol Samael. Megpróbáltam vissza menni a jelenbe aztán vissza a múltba, de sehol megint. A fő küldetésben is az áll hogy még nem szereztem meg a kulcsott, igy megkell küzdenem vele. De hogy ha nincs sehol, ez egy hatalmas nagy bug, nem tudom befejezni a játékot. Meg volt amikor Samael is belesett a lávába és a föld alá zuhant, vagy 100 méter, aztán vissza teleportálta magát.

Tudom kicsit hülyén irtam, de már az agyamra megy. Az biztos hogy nem kezdem újra a játékot, ha más megoldás nincs.



2012. aug. 22. 11:45
 1/6 A kérdező kommentje:
2012. aug. 22. 11:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, nekem például a videó alatti komment segített. Amikor jön az átvezető miután megtámadtad a székén, hagyd hogy eldobjon a francba, aztán ha megint játékban vagy kapd elő a Redemptiont és lődd a pofáját. Ezután annak kéne történnie, hogy az egész platformot magához rántja, ha minden jól megy.


Remélem sikerülni fog.

2012. aug. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na igen, de ha már elmentette a játékot, és betöltöm ott van Death, de Samael nincs sehol, letöltöttem egy másik mentést, azt beraktam és corrupt nak vélte, utána leszedtem egy hex editor, azzal átirtam pár dolgot, hogy felismerje a játék, a másik embernek a mentését, és működik. Viszont a cuccokat amiket megszereztem odalettek, most fogalmam nincs hogy találok mégegyszer olyanokat.
2012. aug. 23. 07:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy azokat is átudjam irni vele hogy meglegyenek? mert még meg van a mentésem.
2012. aug. 23. 07:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Na erről sajnos nem tudok semmit. Nálam ez úgy történt, hogy a mentésem a portálba való belépés előttre szólt, szóval nem volt ilyen gondom.
2012. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán tudok segíten, mindenesetre 1 próbát megér. Tehát elkezdtek harcolni, aztán majd lesz olyan rész hogy megjelenik 1 híd és samael ül a trónján,mert elfárad. Te odamész hozzá és meg kell ütnöd vagy hasonló hogy felkeljen. Mikor megtámad, lesz egy pillanat amikor kér egy gombnyomást olyan god of war-os qte stílusban, na ha megnyomod a gombot akkor death átugorja samaelt, ő pedig eltűnik,+ a híd is. Na a lényeg hogy ne nyomd meg ilyenkor a gombot, szándékosan rontsd el a QTE mozdulatot, és akkor samael elkap, majd eldob, és a platformot a trónjához húzza. Így a videónál lesz alattad talaj és nem esel be a lávába. Meg samael se a harc alatt.
2012. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!