Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lenne egy kérdés minecraft...

Lenne egy kérdés minecraft több nfo lent?

Figyelt kérdés
Nos miért van az hogy csináltam egy bukkit szervert (minecraft 1.2.5 verziós) és persze nem az alap textúrát használjuk . Nah de Azt akartam hogy multiba látszódjon a skinem és meg is csináltam mindent de nem jó nem látszódik és ugyan úgy az alap skin van köze lehet e a textura csomagnak hozzá ?

2012. aug. 22. 19:07
 1/5 anonim válasza:
Az a gond hogy ha kalózkodtad a Minecraftot azaz nem eredeti akkor nincs skined és nem is látszik senkinek csak neked. Ha neked sem látszódik akkor gáz van.Az MC-t azért veszik emg az emberek hogy legyen skinjük és eredeti szervereken játszanak.
2012. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A youtube teli van ilyen tutorial-al hogy hogyan lehet ezt kikerülni és annó sikerült is de amióta az 1.2.5 van és más textura van nem működik .
2012. aug. 22. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Mineshafter vagy magyar Minecraft-al megoldható.


Magyar MC: hu-minecraft.net -> Felregelsz, feltöltöd a Skin-t, letöltöd a Magyar Minecraft kliens-t és akinek szintén ez a kliens van az látni fogja. Mineshafter is ugyanez csak ott kicsit bonyolultabb. A Magyar Minecraft szerver nem fontos!!!

2012. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ott csak az 1.3.1 kliens van :/
2012. aug. 22. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Az lényegtelen hogy 1.3.1 es a kliens a hu.minecrafton. letöltöd, felrakod, aztán töltesz hozzá egy tiszta 1.2.5 ös minecraft.jar-t.

aztán atool még hu.minecraft marad a minecraftod, és élvezheted a skined örömeit. meg az kevés számú ember is élvezheti a skined, aki hu.minecraftos, és azon a szerón van :D

2012. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!