Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a PS3ról?...

Mit gondoltok a PS3ról? Mondjatok konkrétumokat hogy miben jobb pl mint a WII. Megéri megvenni egy olyat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Muszáj ezt gyakorikérdések.hu-n megkérdezni? Keress egy értékelést/hosszú leírást róla... feltalálták már a Google-t. Itt úgyse fogsz kapni igazán normális választ.. Ilyenek a válaszok átlagban: A- Egy boldog PS3 tulaj, aki csak jót mond. B-Egy X360 emberke, aki elmondja, hogy jó-jó, de szerinte az xbox jobb. C-Egy xbox-os emberke, aki agyonfikázza a Playstationt és arra buzdít, hogy XBOX360-at vegyél. D-Egy PC-s arc, aki elmondja, hogy jó lehet, de a PC a legjobb. És (utolsó) : E-a nagy PC huszár, aki megmondja, hogy minden konzol egy nagy fos, meg visszaszorítja a játékipart, meg amúgy is.. Ennyi. Inkább olvasnál el egy újságírótól ("félétől") valami véleményt, aki játszott minden konzollal, ezáltal van viszonyítási alapja: Ő fog a legközelebb állni az igazsághoz, megígérem.
2012. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Támogatom amit az előző írt.
2012. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
én vagyok az a pc-s aki szerint jó jó de a pc a legjobb!
2012. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Wii-vel akarsz összehasonlítani egy PS3-mat?

Minek? Semmi közük egymáshoz.

Egyébként jó a PS3, ha fikázzák akkor csak fanboyok, rengeteg jó játékkal, ingyen multival, stb.

De nem a Wii az ellenfele, hanem az xbox, magyarul a Wii-vel nem lehet összehasonlítani.

2012. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Na igen ps3-at XBOX360nnal kell összehasonlitani, mert a wii sokkal gyengébb meg minden az azoknak való akik nem a grafikára mennek hanem valami újat akarnak kiprobálni (mondjuk most már nem olyan új, de még mindig többen játszottak szerintem olyan konzollal amihez jojstic kell nem mozgásérzékelő).

Na de 1. A ps 3-nak is van olyasmi támogatása mint a wiinek, tehát tudsz hozzá mozgásérzékelőt venni csak nem az összes játék játszató vele.

2. PS3 hardverben is erősebb XBOXnál, viszi a blurayt, és ha netán van ps vitad akkor azzal is jól összekalibrálhatod a PS3-at.

3. a jojstic==>XBOX yoystic ELEMES XD PS3 jojstic akkumlátoros és ha lemerült usbvel hozzákötöd a PS3-hoz és az szépen feltölti, sőt töltés közben folytathatod a játékot, és ha még ez se lenne elég a PS3 joysti mozgásérzékelős is

4. Ps3-ba tudsz SD kártyát rakni (azt nem tudom XBOXBA lehet-e de szerintem NEM

5. és végül a ps3-nak ott van a szép letisztult kényelmes psp-s menürendszere míg XBOXnál ilyen faszjankó karaktert kell csinálni meg mittoom én...


mos igy nem is tudok XBOXra olyat mondani amiben jobb a PS3-nál biztos van egy két pozitivuma de nem lehet tul jelentős (a cinect az nem olyan jó mint a reklámokbanXD)

2012. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
1. kommentelőnek legszivesebben 100 lefelé mutató kezet adnék :) Google-n is csak ilyen kockafejeket találtam akik az xbox-ot védik meg csak a hülyeségüket pofázzák...
2012. aug. 24. 11:01
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Öcsém, neked problémáid vannak. Egyszer, EGYSZER mondtam valamit a retkes xbox-ról ba.zmeg?! Nem... Az igazságot írtam le, csak képtelen vagy belátni... 1. Összehasonlíthatatlan a Wii és a PS3 2. NE ITT KÉRDEZD MEG, nézz meg egy olyan véleményt, amit szakértő írt... Olyan nehéz ezt megérteni?
2012. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad. nemcsodálom :)) ráadásul nem is vádoltalak olyannal h az xbox-al pattogsz.. Ha okoskodni akarsz, és NEM a KÉRDÉSRE válaszolni akkor takarodjál vissza ált. iskolába..
2012. aug. 25. 18:01
 9/19 anonim ***** válasza:

Értsd már meg, hogy ÉRTELMETLEN a kérdésed! Más szemében a szálkát is, magad szemében a gerendát sem! Nem lehetsz egyedül ilyen hülye... ÉRTELMETLEN KÉRDÉSRE NEM LEHET JÓ VÁLASZT ADNI. ÉN ADTAM CSERÉBE EGY JÓ TANÁCSOT: AZT, HOGY OLYAN EMBER VÉLEMÉNYÉT OLVASD EL, AKI TÉNYLEG ÉRT HOZZÁ, ÉS MAJD TŐLE MEGKAPSZ EGY TÖKÉLETES VÁLASZT. OLYAN KIB.ASZOTT NEHÉZ EZT MEGÉRTENI?!

Az meg a ráadás, hogy figyeled a százalékot. Tudod, hogyha minden hozzád hasonló gyökér lepontoz, mert elmondom amit akarok, és ami az igazság... Biztos nem figyeltél, de értelmes kérdésekre tudod adtam már egy csomó értelmes választ is... Elvégre azért járna ide fel az ember... ha nem lenne ennyi szobanövénnyi IQ-val rendelkező analfabéta...

2012. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez még arra sem volt méltó hogy teljesen elolvassam.... Értelmes kérdést tettem fel te fogyatékban élő!!!! Mit gondoltok a PS3-ról? EZ NEKED NEM ÉRTELMES? elhiszem hogy neked nem tellik ilyenre de én jövőhéten veszek egy olyat és kész :) Mondjatok konkrétumokat hogy mivel jobb mint a WII. Erre is tökéletesen lehet válaszolni.... Ezért meg ezért jobb... pl: jobb játékok vannak hozzá teszem fel... Csak te vagy annyira gyengefelfogású hogy nem tudod értelmezni a kérdést... Téma lezárva húzzál haza... Oszd az észt máshol.. :)
2012. aug. 26. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!