Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagyon lassú a Minecraftom,...

Nagyon lassú a Minecraftom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bocs, a címet nem jól fogalmaztam meg, de nem tudom hogy hogy fogalmazzam... szóval Tegnap délelőtt még semmi baj se volt, minden nagyon könnyen ment és gyorsan. A pálya betöltött pár másodperc alatt. De tegnap este óta elkezdett szaggatni a játék. Most meg már annyira komoly, hogy be se tölti a pályát. Csak annyit ír, hogy Loading World. És kész, nem tölti be. Töredezettségmentesítettem, lefuttattam egy Advanced System Care meg CCleaner ellenőrzést meg javítást... de még mindig rossz.

Mi lehet a gond?

4GB RAM van, szóval azzal nem lehet gond.



2012. aug. 23. 23:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és 1.3.2-es verzió van.
2012. aug. 23. 23:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán az Optifine vagy az Optifine HD segít, de nem biztos. Esetleg a Java-t is megnézheted.
2012. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz, ha újra lesz ilyesmi majd megpróbálom azzal. De most megoldottam. Azért nem töltötte be a pályát mert a single player command mod bent volt, de rosszul. A gép lassúságát meg megoldotta az amiket csináltam a leírásban.
2012. aug. 24. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!