Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims3-ban frissítettem a...

MacsekCicus kérdése:

A Sims3-ban frissítettem a játékot, ugyanis letöltöttem hozzá a Sims3 Nemzedékeket, de sajnálatos módon ezek után sem működött. A kérdés többi része lent!?

Figyelt kérdés
Nos, tehát ezek után mivel nem működött letöröltem a számítógépemről a Nemzedékeket ami, ahogyan említettem nem eredeti, de, viszont az alapjáték az eredeti. Amiután letöröltem újra feltelepítettem az eredeti alapjátékot és a Leszáll az éj-t ami gyancsak eredeti. De nem működött, mivel az alapjátékot azelőtt frissítettem és nem komtabilis a kiegészítőcsomaggal. Hogyan tudnám visszaállítani az alapjátékot, hogy a, már meglévő, eredeti kiegászítő játékaim is működhessenek? Nagyon szépen köszönöm válaszotokat!
2012. aug. 25. 13:35
 1/1 gamergirl91 válasza:
Szerintem, sehogy. a 3. vagy 4. kiegészítő után ha kalózverziós akkor nem a kiegészítőt kell crack-elni hanem az alpjátékot
2012. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!