Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan program pc re...

Van olyan program pc re amivel belehet állítani a képernyő szélességét és magasságát, ugyanis frissitettem a vga drivert és elállítódott és nem igazán akarok hozzápiszkálni a vga: Nvidia gts250 1gb ddr 3 ha ez segít?!

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 14:26
 1/8 2xSü ***** válasza:
Mondjuk a legcélszerűbb a Windows (ha Windowsról van szó) képernyő tulajdonságokat használni. (Hogy ez hol találhatóm, az oprendszerfüggő.)
2011. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

win 7 a rendszer

:)

2011. dec. 13. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:

LOL


1., cJobb gomb a desktopon és "Képernyőfelbontás"

2., Vezérlőpult->Képernyő->Felbontás beállítása


Az ilyeneknek nem szabadna gép ...

2011. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jobban értek a géphez szerintem mint te. csak nem akartam hozzápiszkálni mivel nem az enyém és még új ..
2011. dec. 13. 15:17
 5/8 A kérdező kommentje:
amugysem az volt a kérdés hogy hogy kell felbontást beálitani hanem hogy van e olyan program külön.
2011. dec. 13. 15:17
 6/8 2xSü ***** válasza:

#4: „jobban értek a géphez szerintem mint te. csak nem akartam hozzápiszkálni mivel nem az enyém és még új ..”


Ha jobban értesz a géphez, akkor ez csak valami teszt ugye?


Mert ha jobban értesz hozzá, akkor gondolom valami szarkazmus volt a részedről, hogy belepiszkálásnak írtad a képernyő felbontás megváltoztatásának legegyszerűbb, hivatalos módját.


Köszönjük Mester, hogy megtisztelsz a kérdéseddel, ezáltal felhívva a figyelmünket mennyire tudatlanok vagyunk a témában. Magunktól soha nem jöttünk volna rá, hogy ami egyszerűen megoldható három kattintással, arra lehet ám különböző programokat keresni, telepíteni, amelyek hatvannyolc kattintással megoldják ugyanazt a kérdést.


Köszönjük, hogy rávilágítottál, hogy egy új gép egészen máshogy működik, így a régi gépeken működő megoldást nem lehet új gépekre alkalmazni!

2011. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mind1 igazad van.. de igazábol tök mindegy.. nem volt olyan alap választható felbontás ami pont jólett volna a tv re ezért kerestem.
2011. dec. 13. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt de rühellem! Valószínűleg kicsihuszár Te látatlanban meg tudod állapítani, hogy jobban értesz a géphez mint én. Sajnálom ettől felmegy bennem a pumpa, mert nagyképű vagyok a szaktudásomra.

Amit kérdeztél arra az a válasz amit adtam! De nekem úgy tűnik, hogy nem ezt akartad kérdezni, csak a nagy szakmaiságodban a kérdésed sem tudtad megfogalmazni, egyértelműen.

Bár lehet csak én vagyok tényleg hülye a 20 év programozói és rendszergazdai gyakorlat mellett.

2011. dec. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!