Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vettem egy játékot bankkártyáv...

Vettem egy játékot bankkártyával az Xbox live-ról, visszaigazolta, levonta és nem tudom letölteni?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok, megvettem egy játékot és nem engedi letölteni, mit tegyek??
2012. aug. 27. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem engedi letölteni? Mit ír ki?
2012. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Can't authorize the selected payment option. Please select a different payment option or add a new one.


Nem engedélyezi a választott fizetési módot..

Levonta a pénzt a számláról, a hotmailen vissza is igazolták.

Korábban egy kódot irt ki, ez előtt a szöveg előtt, valami safe code-ot, mit tegyek? Nagyon ideges vagyok!

2012. aug. 27. 10:34
 3/15 anonim ***** válasza:
A kiválasztott fizetőeszközzel van gondja. Milyen régióűba regisztráltál?
2012. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyszer már vásároltam, és nem volt gondja, vagy ez játékonként változhat?
2012. aug. 27. 11:05
 5/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy kicsit később válaszolok.

Ha működött egyszer már, akkor nem tudom... Nem változott valami adat azóta? Máskor bankkártyát ne használj, csak MS pontokat.

Mondjuk inkább hívd fel az xbox supportot (ingyenes szám, magyar), meg nézz körül itt: [link]

2012. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezt bebuktam, levonta a pénzt, visszaigazolt a hotmail-re, de olyan mintha meg se vettem volna, a játékot nem tudom letölteni, nem akarom elhinni!
2012. aug. 27. 19:01
 7/15 anonim ***** válasza:
Az Ms support segíteni fog, igazolni tudsz mindent, ne parázz. Látják, hogy nem töltötted le, valószínű visszautalják a pénzt, csak ehhez nem itt, hanem náluk kell hőbörögni. Máskor pedig ne használj bankkártyát, kizárólag ms pontokat!
2012. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Veszélyes kártyával fizetni? Visszaélhetnek vele esetleg?

Kezdő vagyok, hogyan törölhetném ki a kártyám adatait, hogy ne legyek veszélyben? Hól reklamáljak? Az xbox oldalán csak ilyen hülye menüpontok vannak, hol lehetne irni nekik közvetlenül egy levelet, de még telefonszámot sem találok, segítenétek? Nagyon hálás lennék és persze pipálgatok is..

2012. aug. 27. 20:39
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez a zöld számuk, én is ezt hívtam, amikor piros ledes lett. De csak vonalasról fogod tudni hívni. Itt majd felveszi egy operátor, utána mondhatod neki, nem szoktak szívózni, szerintem talál valami megoldást a problémádra.

06 80 018590

2012. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*amúgy azt még mindig nem mondtad, hova vagy beregelve live-nál. Magyarra vagy külföldire?
2012. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!