Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Még mindíg nem tudok GW2-zni,...

Még mindíg nem tudok GW2-zni, pedig preorder miatt 1 napos Headstart illetne meg, tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Vettem egy pre order es (tehát nem pre purchase) gamet, regisztráltam ezen az oldalon, de nem tudok belépni...

[link]


azt írja:

"You are attempting to log in with an account that does not have Guild Wars 2 registered to it. Please register a Guild Wars 2 serial code to this account. For additional information, please visit [link]


Nem is értem az egészet, mi az hogy "ccount that does not have Guild Wars 2 registered to it" hát nem is tudok accountot csinálni amíg nem regisztrálok...


Account managementbe be tudok lépni a weboldalon. Mi lehet a hiba?


Meg azt sem értem hogy most regelek ezzel a pre orderes kóddal, de hogy fogom ezt updatelni full verzióra ha meglesz a game? Mert ugye a pre orderhez járó head start access csak valami 2 napig él...



2012. aug. 27. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:

ha hasznos valaszt akarsz, muszaly irnod a sopportnak,

mint miden mmo indulasakor, itt is ossze van vegyulve a szezon a fazonnal, pl nekem a kliens allandoan keri hogy erossitsem meg az email cimem, de attol fuggetlenul elindul a game

2012. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!