Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legfélelmetesebb játék?

Melyik a legfélelmetesebb játék?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Mesterlövész. :D
2012. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Noos néhányak szerint az Amnesia, én nem próbáltam, de ha akarsz nézz róla videót.Én is csak mástól hallottam
2012. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem sok horrorral játszottam, de az Amnesia tényleg nagyon durva. Hasonlóan híresen félelmetes játékok a Penumbra trilógia illetve a Slender. De ezekkel nem játszottam.
2012. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyjából azok a legjobb horror játékok amit a 3. írt. Én is azokat ajánlanám.
2012. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el!


A négy kommentelő közül senki sem említette meg a Silent Hill sorozatot!(Főleg az első rész,az valamilyen brutálisan félelmetes,egyedül,sötétben szó szerint összesz*rod magad)


Szégyen :D

2012. aug. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amnesia The Dark Descent. Első helyezés.

Condemned Criminal Origin.

The Devil Inside. Igaz elég régi, de iszonyat jó.

Esetleg még a Call of Culthu.


Ezeken kívül nem találkoztam félelmetessel.

2012. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
probáld ki a slender-t, nem sok értelme van, de megéri egyszer kétszer játszani vele, csak pár mega szal hamar lentvan
2012. szept. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a Condemned az elég komoly, amikor hiortelen eléd ugranak az emberek, belehet rezelni. A Slenderrel meg nem is merek játszani.
2012. szept. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
amnesia de szerintem ha vidit nézel akkor nem fog félelmetesnek tűnni de játék közbe ha az elején nemis de a közepe fele már durva :D silent hill is félelmetes :D és nemsokára megjelenik az outlast na azon össze fosod magad xd
2013. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!