Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Találtam 1 oldalt ahol olcsón...

Találtam 1 oldalt ahol olcsón meg lehetne venni a game cardot a wowhoz, ez nem átver?

Figyelt kérdés
[link] itt az oldal és azt szeretném tudni,hogy nem átverés-e?Valaki probálta már ?

2012. aug. 27. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben igy fizetsz gametime-ert es nem ver at (de a blizzard rajon hogy igy vetted a gametime-ot) az accountod vegleges bann-t kap. Mert ez RaF feltoltes, igy jatektargyak (ahogy latod mount is jar az egyikhez) ertekesitesenek miosul. (nem ajanlom ezt a feltoltesi modszert)
2012. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2012. szept. 13. 21:06
 3/4 anonim válasza:
Öm. Elég régi kérdés, de hátha nézed még. Ez az oldal nem átverés és nem is bannolnak miatta, guildtársaim használják. (RaF-os feltöltést is lehet csinálni, de ahhoz angol accod kell legyen, vagy át kell arra állítani a lakhelyedet, ami mostmár bonyolultabb.)
2012. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ToU(terms of use) ellen megy az egesz ezert bannolhatnak. Nem atveres de nem ajanlom mert kockazatos. Ilyenkor nem az a kerdes hogy bannolnak-e hanem hogy mikor, ha kiderul akkor bannolnak. Es elozonek mondom nekem is vannak ismeroseim de vegyesen vannak olyanok akiket nem es van akiket bannoltak.
2012. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!