Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játék miatt megmehet a billent...

Játék miatt megmehet a billentyű és az egér?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy játék setup-ot(cod 2) es mikor instaláltam(ami nem sikerült)elhagydtam a dolgot,később úgy néhány nap múlva mikor újra bekacsoltam a gépet észrevettem ,hogy nehezen megy az egér,újraindítottam a gépet aztán semmi nem ment.Kibróbáltam a szomszédnál a billentyűt és ott ment de az én gépemen nem.Sok matatás után és új windos után a billentyűm megy de egy kölcsönkért egeret használok.A szüleim megtiltották ,hogy bármilyen játékot letölthetek mert azt a játékot okolják amit én lötöltöttem.Tényleg a játék miatt mehetett meg az egér és a billentyű?

2012. aug. 29. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nem szimplán csak az egér ment tönkre?amúgy honnan töltötted le a játékot? mert akkor vírusos lehet az oldal
2012. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csak az egér ment meg,hanem a billentyű is(vagyis az én gépemen nem ment a billentyű)és úgy emlékszem,hogy valami torrent oldalról töltöttem le.
2012. aug. 29. 15:36
 3/5 Fantaloool ***** válasza:
a játék vírusos volt gondolom és szétkapta a windowsodat ezért akadozott a géped, a billentyűt egeret külön nem támadja meg...
2012. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Énis valami ilyenre gondoltam,hogy vírustámadás,de ez azért azt jelenti ,hogy többet míg ezt a gépet használom nemtölthetek le semmit?Elhiszem ,hogy én vagyok a hibás de ezentúl mindeg játék így fog viselkedni?Én ezt nem hiszem...
2012. aug. 30. 09:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a ,,minedeg,,szót azt mindig szónak értettem.Helyesírási hiba...
2012. aug. 30. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!