Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akarok venni The Sims 3...

Akarok venni The Sims 3 kiegésitőt de van több is melyket érdemes megvenni? Többi lent, .

Figyelt kérdés

Szeretem ha izgalmas az életük

( pl utaznikell vagy őőő előadásokat kell tartani dj stb )

meg ha csáládias de berendezni meg ímádom

(2-3 tudok csak venni maximum ha le van árazva akkor tudok 4et venni)

De emmet sok mindent kell vennem .

~The Sims 3 : Évsakok

~The Sims 3 : A világ körül

~The Sims 3 : Leszáll az éj

~The Sims 3 : Álomállások

~The Sims 3 : Háyi kedvencek

~The Sims 3 : Királyi lakosztály cuccok

~The Sims 3 : Luxuslakás cuccok

~The Sims 3 : Szabadtéri kalandok cuccok

~The Sims 3 : Vár a színpad

~The Sims 3 : Városszépítő cuccok

~The Sims 3 : Városszépítő cuccok

~The Sims 3 : Padlógáz cuccok

~The Sims 3 : Nemzedékek

~The Sims 3 : Természetfeletti Erők

16éves Lány



2012. aug. 29. 14:43
 1/5 Susan98 ***** válasza:
A világ körült semmmiképp nem ajánlom, hiszen sokaknál lassítja a játékot, és egyéb gondok is vannak. Cuccos csomagot akkor vegyél, ha új tárgyakat, ruhákat, frizurákat szeretnél, bár a nagyjukat a bazárban is megtalálhatod (sims3 hivatalos oldalán). A többi attól függ, hogy mit szeretsz csinálni a játékban. Ha a családdal szeretsz foglalkozni, akk a nemzedék, ha a karrieredre, és a hírességre koncentrálsz, akkor a vár a színpad és az álomállások. Az évszakok bármilyen játékstílushoz jó, így ezt ajánlom a legjobban. A természetfeletti erők természetesen akkor jó, ha szereted a különleges lényeket, pl. vámpír, vérfarkas, tündér, stb...
2012. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Susan98 ***** válasza:
Ja, és a Leszáll az Éj-ben is a karrierre, ezen belül főképp a hírességre koncentrálnak, valamint ebben is vannak vámpírok
2012. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én a főbb kiegészítőket ajánlanám, tehát a cuccokat például egyáltalán nem, teljesen feleslegesek.

AZ évszakokra még picit várnod kell, arra érdemes spórolni, illetve a természetfeletti erőkre is.

De amúgy kedvenc a házikedvencek, azt mindenképpen szerezd be.

Ha spórolni akarsz akkor meg letöltöd őket, nekem is csak az alap eredeti ill. a világ körül kieg.

2012. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állatos a legjobb, télen jön az évszakok az is jó lesz. Emelet még a nemzedékek és a leszáll az éj jó, a többi lehúzás. Ezek is de ezeknek legalább van értelme.
2012. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az Évszakokat majd várd meg, az sokat dob a játékon, novemberben fog megjelenni.

Nekem a kedvencem a Leszáll az éj, Álomállások, Nemzedékek.

A Cuccok kiegészítők szerintem feleslegesek, a Világ körül egy idő után unalmas lesz.

2012. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!