Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA SA ban elmendtem egy...

Toth.peter kérdése:

GTA SA ban elmendtem egy időre küldiket csinálni és amikor visszaértem akkor már nem volt 1 területünk sem. Miért? Mit rontottam el? Mit kell csinálnom? Sweet, Ryder, Big Smoke, O. G Loc. Elmentek miért? Ez így van megírva?

Figyelt kérdés

#GTA #küldetés #terültek
2012. aug. 29. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Te most játszottál is, vagy csak nyomkodtad a gombokat? Olvasni is kéne néha, nem csak dísznek van ott a szöveg. Ennek a játéknak elég jó története van. Amúgy igen, van egy rész, ahol elveszíted az összes területed...
2012. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A történet egyszakaszán elveszted a területeidet, majd a legvégén kell visszafoglalni azokat.
2012. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

elsőhöz:félig nyomkodtam a gombokat félig meg játszottam

de egyébként akkor a többi spam hova tűnt? Smoke Ryder Sweet O.G. Loc? meghaltak vagy mi?

2012. aug. 29. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Szóval most hol is jársz a játékban?

Mert van egy rész, mikor elvisznek, és nem mehetsz vissza a városba...

2012. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vissza lehet menni csak nincsen ogs.

am szerintem ott jár amikor big smoke meg ryder elárulta cj-t

2012. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, nem kellett volna elnyomni az átvezetőket! SPOILER következik: miután ott leszel vidéken találkozol egy Catalina nevű latin csajjal, aki majd megbíz küldikel. Aztán egy drogkereskedőnek fogsz majd segíteni. Majd elmész a 2. városba ahol majd egy latin srác (a lowrideres küldiből) lesz a boss. Majd ki kell nyírni Rydert, be kell törni egy teher hajóra, szal lesz egy csomó jó, meg pár k.ibaszott frusztráló küldi is. Majd a végén visszafoglalod nyugi. De ne nyomd el többet az átvezetőket, ne légy vérpisti.
2012. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!