Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Badttlefield Bad Company...

A Badttlefield Bad Company 2-t megvettem fel telepitettem minden jo játszottam vele. És le töröltem mert kellet a hely aztán utánna fel raktam ujra be lépek a karakterembe miden jo csak punk bustert kér le töltöttem 1 et de semmit se segit?

Figyelt kérdés

A Badttlefield Bad Company 2-t megvettem fel telepitettem minden jo játszottam vele...

És le töröltem mert kellet a hely aztán utánna fel raktam ujra be lépek a karakterembe miden jo csak punk bustert kér mikor fel szeretnék menni egy szerverre.

le töltöttem 1 et de semmit se segit.

Valaki tudna segitteni?



2012. aug. 29. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

REINSTALL

Ugyan ez volt nálam is.

Ha gondolod tolhatjuk SQUAD-ban mert énis azzal játszok.

2012. aug. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oké

Meg probálok és ha megy akkor jah tolhatjuk :P

2012. aug. 30. 08:09
 3/6 A kérdező kommentje:

skype nevem:szabikah2

Vegyél fel és tolhatjuk am köszi sikerült megy :)

2012. aug. 31. 12:45
 4/6 Shadow087 ***** válasza:
Minden rossz szóval tudnám illetni ezt a fos szar játékot. A grafika nagyon jó, de maga a játék. Hát én a két helikopternél akadtam ki. Amikor két helikoptert kell lelőni. Az idegrendszeremet is kikezdte, amikor 30. -jára próbáltam, és mindig meghaltam. Na én ott hagytam abba ezt a hihetetlenül szar játékot.
2013. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Barátosom...

Attól hogy te nem tudsz jól játszani attól a játék nem szar...

Ez a játék inkább a taktikára és a csapatmunkára épít.

Az amatőröknek persze hogy nem megy.

Nekem se ment az első 2 hétben talán ha 4-et öltem...

Gyakorláss...

2013. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Shadow087 ***** válasza:

Na, egy újabb egész nap gép előtt ücsörgő kocka. :D Irigyellek hogy ennyi problémád van. Mellesleg igenis tudok játszani, és erre többen is panaszkodtak az interneten, hogy BUG -os a játék, és tutira nem fog elsőre sikerülni senkinek! Na én ezzel zárom a mondókámat!

Üdv.

2013. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!