Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszom a Sims 3-mal és a...

ANCSA12 kérdése:

Játszom a Sims 3-mal és a fiam összejött egy lánnyal de szeretnék vele szakítani. Már sokszor próbálkoztam hogy áthívom de sose jön át. Hívtam már kiruccanásra és oda se jön el. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A lányt Éva Vácróti-nak hívják és a városban a házát sem találom. Előre köszönöm a segítségeteket!

2012. aug. 30. 13:57
 1/7 anonim válasza:
100%
Lol. Először azthittem, hogy az igazi fiad jött össze valakivelxD Amúgy egyszerű, jöjj össze egy másik csajjal és ennyi. Énis mindig ezt csináltam><
2012. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszerre két simmel nem lehet járni. De azért köszi.
2012. aug. 30. 15:50
 3/7 anonim válasza:
De lehet, énis úgy csináltam.
2012. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lunala ***** válasza:
Tényleg lehet, csak aztán válts át arra a háztartásra, amiben az új szerelme van, majd azzal a simmel kérd meg az eredeti háztartásodból való fiút, hogy szakítson xy-al. :)
2012. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy ne foglalkozz vele. Nekem volt egy "reménybeli partnerem" , akire jó ideig rá se néztem, föl se hívtam (elfelejtettem) és egyszer csak sima ismerősök lettek. Bár ez lehet csak azoknál működik akik még nem járnak együtt...
2012. szept. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem NJK (nem játszható karakter) a csaj. 2 megoldás van:

1., Ha reménybeli partnerek vagytok:

-nem foglalkozol vele

-nem hívod sehova, nem beszélsz vele stb.

-ha ő hív nem veszed fel

2., Ha már jártok vagy jegyesek stb. vagytok:

-Összejössz egy másik lánnyal, de ne jelenj meg nyilvánosan vele különben megkaphatod a "csalfa" jelzőt. De olyan lányt válassz, akinek saját haza van, vagyis játszható.

-Válts aktív háztartást az új lányra, majd az előző háztartásos fiúdra kattintva kezdeményezd a "szakítson XY-vel" opciót.

-Majd válts vissza a fiúra.

Ennyit tudsz tenni. ;)

2012. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiegészítve a többieket: Ha nem akarsz aktív háztartást váltani, be is költöztetheted az új lányt a saját családodba, és így is megkérheted a fiút, hogy szakítson a másik lánnyal. Vagy testingcheatsenabled true kóddal húzd fel Éva és a fiú kapcsolati szintjét teljesen, és akkor valószínűleg lesz kedve találkozni. :)
2012. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!