Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik szerették, szeretik a playstation játékokat? Pókember rajongó vagyok főleg és egy remek hír van a leírásban.

Figyelt kérdés

Nézelődtem az oldalon és erős azt gondolom hogy ez ugyanaz az oldal de nagyon érdekes az egész. 1 millió lájknak kell összegyűlie és akkor legalább tényleg lenne valami. aki nem hiszi olvassa el az oldalt tényleg érdekes. kérdésnek kérdés volt és mellékesen megkérném a játékosokat segítsünk nekik összegyűjteni ezt az egy millát. én ragaszkodom azokhoz a játékokhoz és de egy fecske nem csinál nyarat. [link]


ráadásul akik nem unják a csúcs grafikát zéró történettel azoknak túl szűk a látószögük. meg miért ne segítenénk egy lájk olyan nagy dolog nekünk? veszekedés helyett támogatni kéne.


2012. aug. 30. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz ebből semmi, hiába lesz meg az 1 millió lájk, szóval ne éld bele magad.
2012. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miért ne lenne? nagyon utálom az ilyen embereket akik ezt mondják és ezeket rühellem a legjobban. de mivel nem ismerlek nem mondok ilyet. aki ezt mondja annak nincs logikája agyban-lélekben. de kérnék magyarázatokat miért hiszed ezt. ha meg úgy tudod rosszul tudod. remélem nem vetted ezt ellenségeskedésnek de kivan már ezekkel nagyon.
2012. aug. 30. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Logikám tökéletes, de nagyjából átlátom/értek a játékpiachoz.

1 millió lájk =/= 1 millió emberrel aki meg is venné a játékokat. Ennek az 1 millió embernek töredéke, valószínűleg 100k alatt venné csak meg a játékokat. Ez még nem akkora tömeg, hogy megérje rögtön elkezdeni feléleszteni a játékokat, csak azért, mert pár ember megnyomott egy gombot a facebookon.

A másik, hogy 1 millió lájkot ez az oldal sosem fog elérni. Oké, hogy még csak 1 hónapja van ez a "mozgalom", de ami ennyi idő alatt nem lett viral, az nem is lesz. Évek múlva is még csak az 1000. lájkot fogjátok várni.

Még egy ok: nagyon sok játékot egyszerűen lehetetlen lenne átültetni a jelen generációba. Ha sikerülne akkor meg teljesen más lenne, mint PSX-en, és mindenkitől menne a felháborodás, hogy ez szar. Tehát ha meg is csinálják, úgy sem fog tetszeni. Nem tudok olyan játékot mondani, ami már PS1-en is létezett, ma is még jönnek ki részei és nem k.rvult el a sorozat (na jó, Metal Gear Solid, még a gyengébb részek is a generáció legjobbjai, de pl. Final Fantasy is már hatalmas csalódás lett az igazi fanoknak, más sorozat meg max PS2 óta létezik).


Még egy-két okot talán tudnék mondani, de azokat már kicsit nehezebb lenne érthetően összefoglalni, úgy gondolom ennyi is elég lesz arra, hogy megmagyarázzam, nem csak úgy hasamra ütöttem és azt mondtam, hogy ilyen nem lesz.

2012. aug. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Előzővel egyetértek.

Ember, 66 like! xDDDDDD HAHAhhahaha! Honnan lenne ez egy millió! Brüha-ha-ha. De figyelj. Valamit elértél vele. Megnevettettél! Ezt nagyon köszönöm! xd :D

2012. szept. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha valaki egyet értene a kérdés kiírójával? Az előző hozzászóló meg egy kicsit szemét volt. Jó inkább nagyon. Kirakom saját oldalamra és ismerőseimet is buzdítom.
2012. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan ismerőseimet akik szeretik Spideyt :)
2012. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
4/7 vagyok. 5/7-nek. Ember. Gondolkodj már. Így, 3 hónapra rá is csak 92 like van. 92. Hol van az az egymilliótól?! És most én vagyok szemét... '-.- xd
2013. jan. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ő is látta, nem kellett volna az orrára kötnöd. Ne öld ki belőle az utolsó csepp reményt!
2013. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!