Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet valakiből egy...

Hogyan lehet valakiből egy counter strike 1.6-os profi? Hogy pl 1000-et öld meg és 0-or halt meg?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 22:34
 1/10 A kérdező kommentje:
mert én szeretnék egy nagy pro lenni ! :D
2012. aug. 30. 22:35
 2/10 anonim ***** válasza:
1000/0 statja csak csítereknek lehet vagy azoknak sem...
2012. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jó de profi nem cheat ! :PP
2012. aug. 30. 22:49
 4/10 anonim ***** válasza:
.. akkor gondold át a dolgot, és felejtsd el az 1000/0-a statot. ILYEN NINCS, de ha elhiszed, sőt ez életed vágya, sok szerencsét, de szerintem neked kell egy élet.
2012. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de b+ te írtad az 1000/0-t .am meg ne akarj profi lenni ebbe
2012. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még olyan sincs szerintem hogy 100 kill/0 death...Persze aki 24 órában tolja a kemény grafikájú,8 éves trollokkal teli CS1.6-ot lehet sikerül. De azért ki ne száradj mint a taiwani gyerek :D (mondjuk az Diablo III-zott)
2012. aug. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
DiscoveryScience-en van egy műsor a Kütyü parádé mindenféle modern dolgoz mutatnak be benne meg tesztelik őket. Volt egy rész amiben elmentek Anglia legjobb CS1.6 osához már nem emlékszem miért és beszéltek a srácal és azt mondta az emberke hogy napi minimum 7 óra játék minden nap 10 éven át. Ő így lett a legjobb. Hozzá kell tennem hogy a srác nem meglepően nem volt a legfittebb.
2012. aug. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek és 5/7 válaszoló nem értem ? :S
2012. aug. 31. 09:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak úgy nem lehetsz profi-.-''''''


Korodból ítélve nem is leszel egy ideig profi... kb 5-6 év játék az már elég jó és még úgyse vagy elég jó...járnod kell mixekre warokra ... és SOSE PUB SZAR SZERÓKRA! csak mixek és warok max baráti társasággal pub.

KONFIGOS SZERÓN SOSE JÁTSZ! Keress jó klánt, jó csapatot akik összetartanak és tudnak együtt játszani valamint sokat járnak warokra. Az igazán pro-k járnak élő versenyekre is, ott az igazán profik játszanak :)


Én 7 éve cs-zek, de nem érzem magam pro-nak...habár sokan mondják:D De még mindig van aki nagyon elver...és nem egyedül számítassz...hanem a csapatod. Hiába vagy egyedül jó... ha 5en jönnek rád nem fogsz nyerni. Csapatjáték...


Remélem segíthettem! Szia:)

2012. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen statot elérni?

csinálsz egy végtelen idős lan szervert, beraksz ct-be 2-3 easy botot, te beállsz T-be, mindig leteszed a bombát és reménykedsz, hogy elbánsz a botokkal. Nonstop 0-24 órában így nyomod, talán.


Hülye kérdésre hülye választ hallottak

2012. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!